Marketing

5. urodziny Linkhouse - (SEO Barcamp #2)

location icon
Królestwo Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1, Katowice
calendar icon
Od 18 paź 18:00 do 19 paź 4:00

Festiwal SEO w 2015 roku zagościł w Oku Miasta w samym sercu Katowic. Artur Strzelecki po raz kolejny zebrał w stolicy Śląska dużą część polskiej społeczności SEO, a Linkhouse miał przyjemność być jednym ze sponsorów. Firma miała wtedy 6 miesięcy, 0 pracowników, a samo wydarzenie było pierwszą okazją do spotkania z klientami i resztą branży.
18 października 2019, po nieco ponad 4 latach wrócimy w to samo miejsce. Ponownie z myślą o spotkaniu na żywo klientów, partnerów, kontrahentów, ale tym razem z okazji urodzin - 5. urodzin Linkhouse! :)

Lokalizacja: Klub Królestwo - Rondo gen. J. Ziętka 1, Katowice (dawne Oko Miasta).

Termin: 18 października 2019 (piątek - a jakże!)

Godzina: Część konferencyjna od 18:00. Tort, open bar itd. od 20:30. Lokal będziemy mieć na wyłączność, dostępny potencjalnie do 4:00 - nie ma więc pośpiechu i jeśli nastawiacie się tylko na walory networkingowe, warto pojawić się po 20 :)

Dla kogo: Jeśli chociaż troszkę dobrze nam życzysz, to czuj się zaproszony ;)

Wstęp: Bilety - 30 PLN brutto


Hola, hola. Zapraszacie na urodziny i sprzedajecie bilety? Tak. Ogarnięcie frekwencji na darmowym wydarzeniu to koszmar, dlatego zdecydowaliśmy się na bilety w symbolicznej cenie. Cały dochód z nich (czyli cena minus podatki) zostanie przekazany dobrze już znanej wielu z Was Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Oprócz szczytnego celu postaramy się zapewnić gościom atrakcje i lineup prelegentów pokrywający koszta biletów z nawiązką ;)


Właśnie - lineup. Wiedzą SEO podzielą się z nami:

  • Grzegorz Strzelec
  • Szymon Słowik
  • Robert Niechciał
  • Damian Sałkowski


Larry Page niestety nie miał wolnego terminu, ale robiliśmy co mogliśmy. A tak serio - żadnej ze wspomnianych wyżej postaci przedstawiać nie trzeba, choć i tak zrobimy to niebawem na stronie seobarcamp.pl wraz z tematami o których opowiedzą. Znajdziecie tam także wkrótce więcej informacji organizacyjnych i szczegółów na temat wydarzenia.Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet zwykły (wybierz, jeśli będziesz od 18 na części konferencyjnej)
już niedostępne 30,00 zł -
  Bilet zwykły (wybierz, jeśli wpadasz dopiero na tort po 20:30 :) )
już niedostępne 30,00 zł -