5 języków miłości - warsztaty rozwojowe dla par

location icon
Gdynia
calendar icon
Od 29 sty 18:00 do 29 sty 20:00

    W trakcie warsztatu nauczysz się w jaki sposób okazywać miłość, by w pełni zaspokajać potrzeby drugiej strony.

    Warsztat dedykowany jest wszystkim parom, które zmagają się z poczuciem braku miłości pomimo zaangażowania dwóch stron.

    Ten warsztat jest zdecydowanie dla Ciebie:

  • jeżeli starasz się jak tylko możesz, a druga strona tego nie docenia
  • nie wiesz w jaki sposób wyrazić miłość, aby druga strona w pełni to odczuła
  • masz poczucie, że Wasze wizje okazywania miłości się rozjeżdżają

Warsztat oparty jest o koncepcję Garego Chapmana pt samym tytułem.

W relacji też bardzo ważne jest abyśmy potrafili korzystać i znali nawzajem swoje sposoby okazywania miłości. Zazwyczaj używamy swojego własnego sposobu - języka i frustrujemy się, gdy nasz współmałżonek nie rozumie tego, co chcemy mu zakomunikować. Pragniemy, by okazywał nam miłość w ten sam sposób, co my, jednocześnie wysyłając sygnały, których on/ona nie rozumie.


Prowadzący: Justyna Zorn i Roman Miotke


Od 2002 roku wspólnie przemierzamy świat. 11 lat temu powiedzieliśmy sobie sakramentalne TAK. Jesteśmy przeszczęśliwym małżeństwem z trójką dzieci.

Mieliśmy okazję uczestniczyć w kursach i warsztatach dotyczących relacji prowadzonych przez najlepszych terapeutów i trenerów w Polsce i na świecie - z Johnem i Juli Gottman na czele. Oboje też skończyliśmy kurs "Podstawy terapii par i małżeństw" organizowany przez Klinikę Małżeńską w Krakowie.

Od dwóch lat prowadzimy warsztaty dla par będących na różnych etapach związku pomagając im pogłębić więź i umocnić relację. Na warsztatach dzielimy się doświadczeniem własnym, jak i tym zdobytym na kursach i szkoleniach.

Bazując na doświadczeniu i wiedzy z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że najważniejsze w związku jest zaangażowanie: im więcej włożysz, tym więcej otrzymasz.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim mamy interdyscyplinarne podejście do związków i relacji. Opieramy się na badaniach naukowych łącząc wiedzę z psychologii, neurobiologii i socjologii. Uważamy, że bardzo ważne jest, aby metody pracy dopasować do potrzeb uczestników, a nie uczestników do metody.

Na warsztatach podzielimy się doświadczeniem własnym jak i tym zdobytym na kursach i warsztatach. Choć jesteśmy szczęśliwym małżeństwem mamy za sobą ciężkie i bolesne chwile. Musieliśmy zmierzyć się z chorobą naszego synka i olbrzymią niemocą, która spotkała nas w czasie nasilenia choroby. Te doświadczenia, choć trudne, w konsekwencji umocniły nasz związek.

W trakcie warsztatów podzielimy się z Wami naszymi, sprawdzonymi sposobami, dzięki którym pokonaliśmy trudności i jesteśmy jeszcze bardziej RAZEM.


Masz wątpliwości czy warto? Chcesz zrobić prezent a nie wiesz czy spodoba się mężowi/żonie?

Kup bilet i przyjdź na warsztaty. Jeżeli nie spodobają ci się. Zwracamy 100% wartości biletu.

Więcej informacji na:

https://www.facebook.com/WarsztatyRozwojoweDlaPar/

https://mechanikamilosci.pl/


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Koszt biletu obejmuje wstęp dla 2 osób na warsztaty. Cena nie zawiera napojów oraz przekąsek zakupionych w lokalu w trakcie warsztatu. Bilet promocyjny

Koszt biletu obejmuje wstęp dla 2 osób na warsztaty. Cena nie zawiera napojów oraz przekąsek zakupionych w lokalu w trakcie warsztatu.

już niedostępne 99,00 zł -
Koszt biletu obejmuje wstęp dla 2 osób na warsztaty. Cena nie zawiera napojów oraz przekąsek zakupionych w lokalu w trakcie warsztatu. Bilet standardowy

Koszt biletu obejmuje wstęp dla 2 osób na warsztaty. Cena nie zawiera napojów oraz przekąsek zakupionych w lokalu w trakcie warsztatu.

już niedostępne 129,00 zł -