5D experience Event

location icon
Syreni Śpiew Plac Konesera 4, Warszawa
calendar icon
Od 9 wrz 19:00 do 9 wrz 19:00

5D experience

to wyjątkowe doświadczenie dla kobiet operujące na emocjach, zmysłach, intuicji i poszerzające samoświadomość poprzez ruch prowadzone przez @Aleksandrę Łabędź (BodyCare Coacha, trenerkę personalną i zwolenniczkę zadbanego ciała).

To moment zatrzymania, osobistej refleksji w rytmie slow and quality life.

To chwila pełnego zanurzenia się w 5 wymiarach własnej kobiecości.

A później to czas na spotkanie z innymi kobietami, poznanie ich wyjątkowości i możliwości współpracy.

---

Co dokładnie będziemy robić?

Zaczniemy od wyjątkowego warsztatu indywidualnej pracy z ciałem, umysłem i wszystkimi zmysłami. Następnie poznamy sposoby na wyrażanie siebie i swoich emocji poprzez ruch inspirowany treningiem BODY ART, który zostanie zakończony pokazem autorskiego klipu o 5 wymiarach kobiecości. Po tej części prowadząca zaprosi Was do grupowej dyskusji i krótkiej sesji biznesowego networkingu. 

---

Kim są organizatorzy?

mo.Woman - pomagamy zabieganym kobietom XXI wieku odkryć swój potencjał i wewnętrzne piękno, by czerpały radość ze wszystkich wymiarów kobiecości, wyglądały dobrze i czuły się wspaniale same ze sobą, tu i  teraz.

Syreni Śpiew - wyjątkowe miejsce w samym sercu prestiżowego Warszawskiego Konesera, doskonały klimat, wystrój i przepyszne jedzenie i idealnie skomponowane orzeźwiające napoje i drinki. Miejsce stworzone z myślą o kobiecych spotkaniach, lunchach z przyjaciółkami, rozmowach przy dobrym winie. 

Aleksandra Łabędź - BodyCare Coach, trenerka personalna i zwolenniczka zadbanego ciała, właścicielka marki the mo., mo.Apparel, współprowadzi własne studio treningu oraz kobiecy projekt mo.Woman. Sport i aktywność to jej pasja, życie i praca. Tańczyła, skakała o tyczce, od 10 lat działa w branży fitness, zdobyła tytuł mistrzyni świata w Kettlebell Liftingu. I mimo to, jak mówi, zrobiła tysiące błędów treningowych, miała zaburzenia odżywiania, ma insulinooporność. Przez ostatnie 10 lat walczyła o to, by znaleźć punkt równowagi.


---

Jak wziąć udział?

Wystarczy, że zarezerwujesz swoją BEZPŁATNĄ wejściówkę. 

Będzie nam niezwykle miło jeśli zabierzesz ze sobą swoją przyjaciółkę ;)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka
już niedostępne -