Śniadanie Biznesowe dla Firm Członkowskich RIG w Katowicach

location icon
Park Inn By Radisson Katowice Bytkowska 1a, Katowice
calendar icon
Od 30 sie 9:00 do 30 sie 10:30

Śniadanie Biznesowe odbędzie się 30. sierpnia (poniedziałek) o godzinie 9:00 w Park Inn by Radisson Katowice, znajdującym się przy ul. Bytkowskiej 1a, 40-147 Katowice 

Śniadania Biznesowe to nowy cykl spotkań, w postaci porannego networkingu, stworzonego specjalnie dla kadry menadżerskiej Firm Członkowskich RIG w Katowicach. 

Celem śniadań jest zapewnienie przestrzeni służącej nawiązywaniu kontaktów biznesowych, zapewniając tym samym sposobność do podejmowania pierwszych rozmów, współpracy, w przyszłości finalizowanej pomyślnymi kontraktami. To przestrzeń wymiany good practices oraz wzajemnego wsparcia firm, w osiąganiu swoich celów. 

Temat przewodni: Bezpieczeństwo w IT (Jednak najważniejszy jest networking i wzajemne nawiązanie kontaktu pomiędzy wszystkimi zainteresowanymi uczestnikami śniadania biznesowego) 

Prowadzący: Tomasz Zjawiony, Prezes RIG w Katowicach oraz Katarzyna Borowiecka, Wiceprezes RIG w Katowicach. 

Wydarzenie jest bezpłatne. Wstęp za okazaniem biletu otrzymanego po potwierdzeniu przez Organizatora możliwości udziału zainteresowanego Przedsiębiorcy-Firmy Członkowskiej. 

Liczba miejsc ograniczona. Rejestracja trwa do 25 sierpnia lub do wyczerpania miejsc.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wydarzenie jest bezpłatne. Wstęp za okazaniem biletu otrzymanego po potwierdzeniu przez Organizatora możliwości udziału zainteresowanego Przedsiębiorcy. Liczba miejsc ograniczona. Rejestracja trwa do 25 sierpnia lub do wyczerpania miejsc. Śniadanie Biznesowe Firm Członkowskich RIG w Katowicach

Wydarzenie jest bezpłatne. Wstęp za okazaniem biletu otrzymanego po potwierdzeniu przez Organizatora możliwości udziału zainteresowanego Przedsiębiorcy. Liczba miejsc ograniczona. Rejestracja trwa do 25 sierpnia lub do wyczerpania miejsc.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc