Warsztaty dla par- Before you start

location icon
Centrum Rozwoju Zawodowego "Krzywy Komin" ul. Stanisława Dubois 33-35a, Wrocław
calendar icon
Od 23 lis 10:00 do 23 lis 14:00

Serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które są w związkach i myślą o spędzeniu wspólnej przyszłości

Specjalistyczne warsztaty w ramach rozwoju osobistego i podwyższania jakości życia.

"I CHCEMY żyć długo i szczęśliwie".

Nie jest sztuką się poddać, rozstać i próbować z inna osobą. Sztuką jest zostać, zaangażować się, wziąć odpowiedzialność i zbudować fajny związek .
Jest jeden warunek: 1 +1 = 2 chcieć musicie oboje od samego początku.

Czym jest szczęście? Jaki masz wpływ na to, aby je budować i wciąż ulepszać?
To bardzo świadomy proces wymagający uważności, otwartości na drugą osobę, tolerancji, patrzenia przez pryzmat rozwiązań nie problemów, zaangażowania i wzięcia odpowiedzialności za sukcesy i porażki.

Głównym przesłaniem tego niezwykłego warsztatu jest poznanie wzajemnych oczekiwań zanim powiesz TAK. Przygotowanie się do tej wyjątkowej podróży w czasie u boku ukochanej osoby.
Warsztat ma charakter interaktywny i praktyczny z wykorzystaniem narzędzi coachingowych i pracy ze sobą. Jednym z elementów są sesje demo i sesje w grupach. Każdy z uczestników będzie miał możliwość wyniesienia z tego spotkania to, co będzie mógł wykorzystać w zgodzie z sobą i swoimi potrzebami. Konkret i pozytywna energia gwarantowana!

Co należy zabrać ze sobą?
- Pozytywne nastawienie
- Otwartość na siebie
- Otwartość na inność, w tym także partnera☺

O czym będziemy rozmawiać:
- O sobie i tym, co dla każdego z Was jest ważne w życiu
- O wartościach, którymi się kierujemy
- O swoich potrzebach i lękach
- O wizji wspólnej przyszłości
- O możliwych sytuacjach, które po paru latach mogą się zdarzyć
- O tolerancji na drugiego człowieka
- O wyrażaniu emocji
- O tym jak zadbać o nasz związek już dziś i przetrwać wszystkie burze
- Co oznacza "na dobre i na złe"
- Jak rozmawiać z partnerem w różnych sytuacjach
- Jak nie przekroczyć cienkiej czerwonej linii i żyć w miłości i wzajemnym szacunku


Prowadzący:

Agnieszka Polarczyk-Białek - Executive Coach ICF, Trener biznesu i Mediator

Właścicielka firmy Manufaktura Osiągnięć, Mediator i trener biznesu, współtwórca projektu Executive Coaching Academy EXECA oraz LEAN COACHING. Certyfikowany Coach, członek International Coach Federation i Izby Coachingu. Obecnie V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF. Specjalizuje się w coachingu biznesowym, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla prowadząc indywidualny coaching i team coaching. Wspiera działy HR i Talent Management, prowadząc warsztaty podnoszące kompetencje zawodowe. Współpracuje z uczelniami wyższymi prowadząc przedmioty zawodowe na kierunkach z Zarządzania. Pracuje wg standardów ICF i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić.

Agnieszkę cechuje otwartość, pozytywna energia i prowokatywny styl pracy, który jest efektywny i mierzalny. Głównie pracuje jako executive coach z ludźmi biznesu w każdym wieku i z różnym bagażem doświadczeń. Posiada wieloletnie doświadczenie korporacyjne, pracowała na stanowiskach liderskich w międzynarodowych firmach produkcyjnych, opartych na koncepcji Lean Management i KAIZEN . Zajmowała się m.in. wdrożeniami dużych, globalnych projektów, wsparciem managerów przygotowując ich do roli mentora. Przeprowadziła ponad 3000 sesji coachingowych, a umiejętności miękkie łączy ze ścisłym umysłem inżyniera.

Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu z tytułem mgr inż. Biotechnologii Żywienia Człowieka. Jest również absolwentką podyplomowych studiów Prawa Pracy i Administracji Uniwersytetu Poznańskiego oraz podyplomowych studiów Mediacji Rodzinnych, Biznesowych i Karnych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ponadto ukończyła Studia Zawodowe Coachingu w Krakowie. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych z coachingu w największych miastach w Polsce, przygotowując uczestników do odważnych zmian z życiu oraz certyfikacji ICF. Specjalizuje się w autorskiej i nowatorskiej metodologii Lean coaching, dotyczącej zmian i wdrożeń w organizacjach.

Nabyła doświadczenie w Polsce i za granicą (Szwajcaria), pracując jako mediator, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumień opartych na zasadzie wygrany-wygrany.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu kompetencji liderskich, m.in.:.skuteczny lider, zarządzanie konfliktem, efektywna komunikacja, budowanie relacji, świadomość swoich możliwości, kontrola emocji i radzenie sobie ze stresem. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny (para)
już niedostępne 298,89 zł -