Marketing IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość DIY, Majsterkowanie, Hobby

BLOG SPECJALISTYCZNY W BIZNESIE - JAK POZYSKAĆ ODWIEDZINY Z GOOGLE? STRATEGIA OPTYMALIZACJI STRONY WWW OD PODSTAW

location icon
Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center / Scena główna ul. Głogowska 14, Poznań
calendar icon
Od 9 maj 12:30 do 9 maj 13:30

Poznań Biznes Partner 2019


Pozycjonowanie jest złożonym procesem i realizowanie wycinka działań może nie dać efektów. Jeśli komuś się udało, złożyło się na to kilka czynników - budowa zaangażowania odbiorców, promocje poprzez media społecznościowe, a nawet obecność w mediach tradycyjnych. Lub szczęście, bo SEO to nie czysta matematyka i 2+ 2 nie zawsze równa się 4.

Podczas spotkania pokażemy Wam jak zoptymalizować stronę WWW by pozyskać odwiedziny z Google. 

Opowiemy o optymalizacji technicznej, dopasowaniu tekstów pod SEO oraz odpowiemy na pytanie dlaczego naszym zdaniem linkbuilding wciąż króluje pośród wszystkich kroków SEO. 

Zastanowimy się także nad tym, jakie znaczenie dla pozycjonowania ma czas ładowania się strony WWW oraz jak można go skrócić poprzez odpowiednią optymalizację treści oraz konfigurację hostingu. 


Aneta Rutkowska

Koordynator ds. marketingu w LH.pl. Na co dzień kreatywnie zajmuje się promocją jednej z największych firm hostingowych w Polsce. Jest redaktorem bloga technologicznego blog.lh.pl, na którym dzieli się wiedzą i doświadczeniem z zakresu hostingu, domen i WordPressa. Po godzinach doskonali swoje WordPressowe umiejętności, a także organizuje cykliczne spotkania dla fanów i użytkowników tego CMSa - WordUp Poznań.

Więcej informacji na www.lh.pl

Anna Zalewska

Może nie blogerka, ale współtworzy blog ekspercki dla agencji marketingu internetowego Widoczni. Buduje wizerunek agencji, a jednocześnie prowadzi szereg działań edukacyjnych z zakresu marketingu internetowego. Dotarła już do szkół, na uczelnie wyższe, a także do przedsiębiorców. Chętnie dzieli się wiedzą także w formie artykułów w prasie branżowej. Jej ulubione tematy to content marketing i analityka internetowa. 

Artykuły Ani znajdziesz na widoczni.com/blog


Dni Przedsiębiorczości Poznań 2019

ZOBACZ CAŁY PROGRAM WYDARZEŃ - POZNAŃ BIZNES PARTNER 

PRZYŁĄCZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FB - BĄDŹ AKTYWNY I UDOSTĘPNIJ DALEJ!

POZNAŃ BIZNES PARTNER to nie tylko warsztaty i prelekcje, ale również Strefa Doradcza - 

przyjdź, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

PRZYŁĄCZ SIĘ I POZNAJ PRZEPIS NA SUKCES!

DO ZOBACZENIA!


* Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń / Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich weryfikacji.

* Jeśli wydarzenie, które Cię interesuje nie pojawia się w formularzu rejestracyjnym to oznacza, że limit miejsc został wyczerpany - Nie rezygnuj jednak, być może w ostatniej chwili ktoś zrezygnuje i znajdzie się dla Ciebie miejsce.

* Nie masz czasu? Zmieniły się Twoje plany? Poinformuj nas o tym - daj szansę innym na udział!

* Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U. z 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm. ), wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku przez Poznań Biznes Partner na zdjęciach i filmach dokumentujących przebieg wydarzenia.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zapisujących się na warsztaty organizowane w ramach wydarzenia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Poznania z siedzibą przy placu Kolegiackim 17, 61-841 Poznań. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z ustawy o samorządzie gminnym, którym jest organizacja wydarzeń promocyjnych poznańskiego środowiska biznesowego.

Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: iod@um.poznan.pl lub pisemnie na adres: plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się https://www.um.poznan.pl/klauzulainformacyjna/


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
już niedostępne -