DLACZEGO NIE WARTO PROWADZIĆ NEGOCJACJI W STRATEGII WIN-LOSE

location icon
Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center / Spotkania z praktykami WSB ul. Głogowska 14, Poznań
calendar icon
Od 9 maj 15:30 do 9 maj 16:30

Poznań Biznes Partner 2019

W ramach wykładu dowiemy się z kim najtrudniej prowadzi się negocjacje? 

I dlaczego to negocjacje w własnym dzieckiem są wyjątkowo problematyczne?

Powiem też jakie elementy w negocjacjach są ważne jak dotrzeć i zbudować relację z partnerem biznesowym.


Maja Błaszak

"Jeśli lubisz to, co robisz, to nigdy w życiu nie będziesz musiał przepracować ani jednego dnia." Każdego dnia w pracy szukam wyzwań, każdy nowy dzień stawia przede mną nowe zadania i zaskakuje mnie. Praca zespołowa jest dużo bardziej kreatywna, dlatego uwielbiam pracę ze studentami i chętnie dzielę się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem. Od studentów wymagam twórczości i wzajemnego szacunku i cieszę się, że mogę się od nich uczyć innego spojrzenia na świat.W pracy menadżera dwóch kierunków Administracji i Zarządzania wykorzystuję zdobyte kompetencje, łatwość w nawiązywaniu i pielęgnowaniu kontaktów, negocjowanie i budowanie relacji, a także twórcze rozwiązywanie problemów. Z Wyższą Szkołą Bankową jestem związana od początku studiów. Tutaj kończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Finanse i Bankowość Unii Europejskiej. Następnie kontynuowałam swoją edukację na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Aktualnie przygotowuję rozprawę doktorską w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. jestem menadżerem dwóch kierunków Administracji i ZArządzania Zawodowo i naukowo interesuje mnie obszar partnerstwa publiczno-prywatnego, jego wpływ na rozwój regionu i jego konkurencyjność. PAsjonuje mnie partycypacja ludzi, ich wspólne działania i dążenie do podwyższania świadomości ile człowiek a zespole może zdziałać na rzecz siebie i innych.

Więcej informacji na https://www.wsb.pl/poznan/


Dni Przedsiębiorczości Poznań 2019

ZOBACZ CAŁY PROGRAM WYDARZEŃ - POZNAŃ BIZNES PARTNER 

PRZYŁĄCZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FB - BĄDŹ AKTYWNY I UDOSTĘPNIJ DALEJ!

POZNAŃ BIZNES PARTNER to nie tylko warsztaty i prelekcje, ale również Strefa Doradcza - 

przyjdź, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

PRZYŁĄCZ SIĘ I POZNAJ PRZEPIS NA SUKCES!

DO ZOBACZENIA!


* Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń / Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich weryfikacji.

* Jeśli wydarzenie, które Cię interesuje nie pojawia się w formularzu rejestracyjnym to oznacza, że limit miejsc został wyczerpany - Nie rezygnuj jednak, być może w ostatniej chwili ktoś zrezygnuje i znajdzie się dla Ciebie miejsce.

* Nie masz czasu? Zmieniły się Twoje plany? Poinformuj nas o tym - daj szansę innym na udział!

* Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U. z 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm. ), wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku przez Poznań Biznes Partner na zdjęciach i filmach dokumentujących przebieg wydarzenia.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zapisujących się na warsztaty organizowane w ramach wydarzenia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Poznania z siedzibą przy placu Kolegiackim 17, 61-841 Poznań. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z ustawy o samorządzie gminnym, którym jest organizacja wydarzeń promocyjnych poznańskiego środowiska biznesowego.

Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: iod@um.poznan.pl lub pisemnie na adres: plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się https://www.um.poznan.pl/klauzulainformacyjna/


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
już niedostępne -