Sprzedaż Zarządzanie Rozwój osobisty

ELEVATOR PITCH - JAK STWORZYĆ I OPOWIEDZIEĆ W CIĄGU 30 SEKUND, HISTORIĘ NASZEJ FIRMY, KTÓRA ZAINTERESUJE KLIENTA

location icon
Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center / Scena warsztatowa 3 ul. Głogowska 14, Poznań
calendar icon
Od 9 maj 12:30 do 9 maj 13:30

Poznań Biznes Partner 2019

Umiejętność treściwego i interesującego opisania własnej działalności biznesowej to sztuka. Wystarczy przejść się na kilka dowolnych spotkań networkingowych, żeby zrozumieć, że w ciągu tych kilkudziesięciu sekund jakie mamy na początku rozmowy z obcym człowiekiem możemy spektakularnie zabłysnąć albo spektakularnie pójść na dno. 

Dobrze zrobiony Elevator Pitch czyli "Gadka w windzie" nie sprawi, że świat rzuci się do naszych stóp ale może sprawić, że w dobie powszechnego rozproszenia uwagi zapadniemy w pamięć potencjalnego klienta, współpracownika lub inwestora. W dzisiejszych czasach to bardzo dużo. 

Jak zatem można opowiedzieć naszą historię w 30 sekund? Zapraszam na warsztat poświęcony tej technice komunikacji biznesowej.


Michał Lisiecki

Od prawie dwudziestu lat poszukuję, dokumentuję i analizuję różne techniki sprzedażowe. Kiedyś wydawało mi się, że sprzedaż to tajemna sztuka dostępna tylko dla wybrańców. Dziś coraz częściej dostrzegam, że jest to po prostu sztuka zwiększania prawdopodobieństwa tego, że klient powie nam "TAK". Jeśli nie wiesz nic o profesjonalnej sprzedaży to i tak możesz to robić. Z prawdopodobieństwem 1:1000 możesz coś komuś sprzedać - co oznacza, że bardzo niewielu ludzi zainteresujesz tym, co oferujesz. Jeśli jednak wzbogacisz swój warsztat sprzedażowy, wtedy zwiększasz swoje szanse. Najpierw 1:500, potem 1:100 a w końcu 1:10 i jeszcze lepiej. Tym się właśnie zajmuję. Poszukiwaniem coraz lepszego "wyposażenia" współczesnego handlowca. Na moim blogu artofsale.com.pl opisuję wyniki moich nieustannych poszukiwań. Natomiast jeśli wydaje Ci się, że Ciebie sprzedaż nie dotyczy to zastanów się - co robisz kiedy chcesz przekonać szefa do udzielenia Ci urlopu? Albo namówić bliską Ci osobę do akceptacji wyjścia na piwo ze znajomymi? Dokładnie tak - to również jest SPRZEDAŻ.

Więcej informacji na http://artofsale.com.pl/


Dni Przedsiębiorczości Poznań 2019

ZOBACZ CAŁY PROGRAM WYDARZEŃ - POZNAŃ BIZNES PARTNER 

PRZYŁĄCZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FB - BĄDŹ AKTYWNY I UDOSTĘPNIJ DALEJ!

POZNAŃ BIZNES PARTNER to nie tylko warsztaty i prelekcje, ale również Strefa Doradcza - 

przyjdź, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

PRZYŁĄCZ SIĘ I POZNAJ PRZEPIS NA SUKCES!

DO ZOBACZENIA!


* Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń / Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich weryfikacji.

* Jeśli wydarzenie, które Cię interesuje nie pojawia się w formularzu rejestracyjnym to oznacza, że limit miejsc został wyczerpany - Nie rezygnuj jednak, być może w ostatniej chwili ktoś zrezygnuje i znajdzie się dla Ciebie miejsce.

* Nie masz czasu? Zmieniły się Twoje plany? Poinformuj nas o tym - daj szansę innym na udział!

* Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U. z 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm. ), wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku przez Poznań Biznes Partner na zdjęciach i filmach dokumentujących przebieg wydarzenia.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zapisujących się na warsztaty organizowane w ramach wydarzenia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Poznania z siedzibą przy placu Kolegiackim 17, 61-841 Poznań. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z ustawy o samorządzie gminnym, którym jest organizacja wydarzeń promocyjnych poznańskiego środowiska biznesowego.

Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: iod@um.poznan.pl lub pisemnie na adres: plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się https://www.um.poznan.pl/klauzulainformacyjna/


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
już niedostępne -