Biznes i Przedsiędsiębiorczość Komunikacja i wystąpienia publiczne Zarządzanie

GRA_MY W TURKUS_LOVE - WARSZTATY Z GRYWALIZACJĄ

location icon
Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center / Scena warsztatowa 2 ul. Głogowska 14, Poznań
calendar icon
Od 9 maj 15:00 do 9 maj 18:30

Poznań Biznes Partner 2019

"Gra_MY w TURKUS_love" jest propozycją Turkusowego Poznania dla każdego, kto pragnie znaleźć sposoby współ_pracy i komunikacji zespołowej oraz spędzić wspólnie czas w poczuciu pełni.

Dlaczego? 

Żeby doświadczyć paradygmatu turkusowego oraz pozostałych paradygmatów zarządzania: czerwieni, bursztynu, pomarańczu, zieleni - by funkcjonując w każdym z nich, poczuć ich moc, a także zdiagnozować własne preferencje w komunikacji i współpracy.

Jak? 

Układanka na stylu tangram i puzzle stanie się asumptem do komunikacji w formie pytań, twierdzeń i motywowania do osiągnięcia celu. 

Co? 

W pięciu zespołach (analogicznie do pięciu paradygmatów) będzie_my podążać do ewolucyjnego celu, a jedocześnie współ_tworzyć kolejną osobę w zespole.


Turkusowy Poznań

Społeczność powołana do życia w grudniu 2017 i mająca także prawną formę Stowarzyszenia Turkusowy Poznań. Skupia ludzi współ_pracujących na wspólnych wartościach, propagujących Turkus - by pomagać żyć i pracować w zgodzie ze sobą i w poczuciu pełni. #TerazTurkus

Alicja Liczba - Inicjator "gra_MY w TURKUS_love", wykorzystujący jej aspekty współ_pracując z zespołami MŚP oraz korporacji. Uśmiechnięty człowiek, "kolekcjoner emocji" i propagator "ikigai" - certyfikowany trener biznesu i doradca, coach ICF, coach prowokatywny, DISC Consultant oraz prelegent i kulturoznawca. Strateg komunikacji marki, od 20 lat praktyk marketingu, PR, sprzedaży, przenoszący sensorykę do biznesu i budujący ekonomię szczęścia - wartościowy biznes i fascynujące marki poprzez efektywnie działający zespół szczęśliwych ludzi. Z frajdą współ_tworzy Turkusowy Poznań, za japońskim przysłowiem mówiąc: "silniejszy jest ten, kto się uśmiecha". / io.com.pl

Lucyna Wasiakowska  - (w grze prowadzi przez paradygmat czerwony)Jako trener i coach skupia się na rozwoju zespołów - wspiera je w szczególności w obszarze budowania współpracy, relacji oraz komunikacji. Jako członek Turkusowego Poznania od ponad roku angażuje się w działania propagujące wiedzę na temat "turkusowych" organizacji; to miejsce gdzie może zarówno zgłębiać wiedzę na temat samozarządzających się zespołów, jak i dzielić się tą wiedzą z innymi osobami. Jako człowiek działa tu i teraz, ważne dla niej jest to co może i na co mam wpływ, biorąc za to odpowiedzialność.

Malwina Janik - (w grze prowadzi przez paradygmat bursztynowy)Psycholog, trener umiejętności miękkich, praktyk Turkusu. Od prawie 10 lat współtworzy Halibut Grupa Szkoleniowa - na co dzień wspierając zespół poprzez konsultacje i koordynację projektów szkoleniowych i doradczych, prowadzenie szkoleń, ale również pracę nad wizerunkiem firmy. Od ponad roku wspólnie z zespołem wypracowuje nowe wewnętrzne struktury i mechanizmy ułatwiających zmianę koloru Halibuta na turkusowy (nie tylko sezonowo). Od grudnia 2017 roku współtworzy również Turkusowy Poznań - przestrzeń złożoną z ludzi pełnych energii do niesienia w świat idei Turkusu. Towarzyszy jej przy tym myśl, że Turkus może być odpowiedzią prowadzącą do bardziej satysfakcjonującej pracy i pełniejszego życia, dlatego warto się chociaż z nim zapoznać.

Magdalena Jachnik - (w grze prowadzi przez paradygmat pomarańczowy)Logistyk z siedmioletnim doświadczeniem w firmie Raben Transport. Od grudnia 2017 współtworzy Turkusowy Poznań i angażuje się w organizację cyklicznych turkusowych spotkań. Pasjonatka teatru muzycznego, literatury z zakresu rozwoju osobistego oraz kryminałów skandynawskich autorów. W wolnym czasie ćwiczy Kangoo Robic oraz trenuje jeździectwo, dyscyplinę, w której dąży się do osiągnięcia najwyższego stopnia wtajemniczenia w relacjach - porozumienia i harmonii.

Julia Kachlicka - (w grze prowadzi przez paradygmat zielony)
Zawodowo pracuje w agencji marketingowej prowadząc różnorodne projekty wewnętrzne wspierające rozwój współpracowników oraz firmy. Poza pracą jest aktywnym członkiem Turkusowego Poznania, poszukującym nowych wyzwań, ciekawych inicjatyw oraz obszarów, w których można odkrywać siebie i poznawać innych. Interesuje się ludzkim potencjałem - jak można go odnaleźć, pielęgnować i korzystać z niego pracując w zgodzie ze sobą. Najwięcej sprawdza sama na sobie - stale się rozwija, próbuje, szuka nowych rozwiązań.

Łukasz Dżumaga - (w grze prowadzi przez paradygmat zielony)
Entuzjasta innowacji oraz turkusowych organizacji, marketer i organizator z doświadczeniem zarówno w ramach dużych firm jak i zespołów w początkowym etapie rozwoju biznesu.

Ewelina Pernet-Szóstak - (w grze prowadzi przez paradygmat turkusowy)
Zawodowo - prawnik, adwokat i syndyk, zainteresowana problematyką kultury organizacyjnej przedsiębiorstw. Działa od ponad 10 lat na terenie Poznania i Wielkopolski. Zawodowo i prywatnie: aktywnie wspiera organizacje pozarządowe, szuka inspiracji do pracy we własnej firmie i zespole, pomocy innym przedsiębiorcom. Inicjatywa Turkusowego Poznania pozwala jej na wymianę doświadczeń, uczy rozwiązywania problemów w nieformalnej strukturze, spojrzenia na problemy w oderwaniu od narzuconych społecznie i kulturowo ról.

Agata Zdancewicz - (w grze prowadzi przez paradygmat turkusowy)
Precyzyjna inżynier, która zamiast czystego laboratorium wybrała dynamikę procesów produkcyjnych. Czerpie przyjemność ze zmian, dlatego uczy się wdrażania innowacji, które nie narobią krzywdy w organizacji. Wierzy, że możliwa jest praca w zgodzie z własnymi wartościami.

Błażej Czarnecki - (w grze obserwować nas będzie w każdym paradygmacie przez tak zwane szklane oko)Twórca filmów reklamowych oraz marketer wierzący w moc wartościowego contentu i video marketingu. W wolnych chwilach chętnie współorganizuje oraz wspiera projekty społeczne i kulturalne. www.svm.pl

Więcej informacji na http://www.turkusowypoznan.pl/


Dni Przedsiębiorczości Poznań 2019

ZOBACZ CAŁY PROGRAM WYDARZEŃ - POZNAŃ BIZNES PARTNER 

PRZYŁĄCZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FB - BĄDŹ AKTYWNY I UDOSTĘPNIJ DALEJ!

POZNAŃ BIZNES PARTNER to nie tylko warsztaty i prelekcje, ale również Strefa Doradcza - 

przyjdź, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

PRZYŁĄCZ SIĘ I POZNAJ PRZEPIS NA SUKCES!

DO ZOBACZENIA!


* Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń / Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich weryfikacji.

* Jeśli wydarzenie, które Cię interesuje nie pojawia się w formularzu rejestracyjnym to oznacza, że limit miejsc został wyczerpany - Nie rezygnuj jednak, być może w ostatniej chwili ktoś zrezygnuje i znajdzie się dla Ciebie miejsce.

* Nie masz czasu? Zmieniły się Twoje plany? Poinformuj nas o tym - daj szansę innym na udział!

* Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U. z 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm. ), wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku przez Poznań Biznes Partner na zdjęciach i filmach dokumentujących przebieg wydarzenia.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zapisujących się na warsztaty organizowane w ramach wydarzenia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Poznania z siedzibą przy placu Kolegiackim 17, 61-841 Poznań. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z ustawy o samorządzie gminnym, którym jest organizacja wydarzeń promocyjnych poznańskiego środowiska biznesowego.

Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: iod@um.poznan.pl lub pisemnie na adres: plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się https://www.um.poznan.pl/klauzulainformacyjna/


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
już niedostępne -