Marketing Sprzedaż IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość

JAK ŁATWO ZBUDOWAĆ SWOJĄ STRONĘ WWW NA WORDPRESSIE

location icon
Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center / Scena warsztatowa 1 ul. Głogowska 14, Poznań
calendar icon
Od 9 maj 15:00 do 9 maj 18:30

Poznań Biznes Partner 2019

Chcielibyście zacząć budowanie strony WWW ale nie wiecie od czego zacząć? Te warsztaty są właśnie dla Was.

Podczas spotkania pokażę Wam czego potrzebujecie do uruchomienia pierwszej strony WWW - opowiem o domenach, hostingu i certyfikatach SSL. Wyjaśnię dlaczego warto wybrać WordPressa - najpopularniejsze narzędzie do budowania stron.

Podczas warsztatów zbudujecie swoją pierwszą stronę WWW na WordPressie, a po spotkaniu będziecie potrafili nią zarządzać.

W WordPressie stworzycie pierwsze wpisy, menu, wybierzecie motyw, a także dodacie grafiki na stronę. Pokażę Wam do czego służą wtyczki i jak je instalować. Opowiem o tym jak poruszać się w edytorze wizualnym WordPressa by zbudować swoją pierwszą stronę WWW.

Prowadząca ma dla Was także niespodziankę! Od firmy LH.pl otrzymacie bezpłatny hosting na rok dla Waszego WordPressa.

UWAGA! 

W warsztacie można wziąć udział na dwa sposoby - aktywnie słuchając lub działając nad własnymi stronami WWW na swoich komputerach. Osoby, które będą chciały tworzyć strony podczas zajęć, proszone będą o aktywowanie bezpłatnego hostingu i instalację WordPressa - wszystkie niezbędne instrukcje otrzymacie od prowadzącej warsztaty drogą mailową po zapisaniu się na wydarzenie. Chętni powinni wykonać to przynajmniej 2 dni przed wydarzeniem aby prowadząca zdążyła pomóc w ewentualnych trudnościach. Osoby, które sobie nie poradzą będą mogły także liczyć na to, że prowadząca zainstaluje WordPressy w ich imieniu.

---
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych obejmujących adres poczty elektronicznej, imię i nazwisko, numer telefonu przez LH.PL Sp. z o.o. (ul. Pamiątkowa 2/56, 61-512 Poznań) w celu korzystania z usług firmy LH.PL oraz marketingu jego usług. Dane będą wykorzystywane na czas trwania usługi, wycofania zgody lub okres ustanowiony przez inne przepisy obowiązującego prawa. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz zmodyfikowania podanych danych, żądania usunięcia poprzez przesłanie wiadomości mailowej na info@lh.pl. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Administratorem Państwa danych jest LH.PL Sp. z o.o. (ul. Pamiątkowa 2/56, 61-512 Poznań).


Aneta Rutkowska

Koordynator ds. Marketingu w firmie hostingowej LH.pl. WordPressowy samouk i organizator warsztatów i spotkań społeczności WordPressa - WordUp Poznań.

Więcej informacji na https://www.lh.pl/


Dni Przedsiębiorczości Poznań 2019

ZOBACZ CAŁY PROGRAM WYDARZEŃ - POZNAŃ BIZNES PARTNER 

PRZYŁĄCZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FB - BĄDŹ AKTYWNY I UDOSTĘPNIJ DALEJ!

POZNAŃ BIZNES PARTNER to nie tylko warsztaty i prelekcje, ale również Strefa Doradcza - 

przyjdź, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

PRZYŁĄCZ SIĘ I POZNAJ PRZEPIS NA SUKCES!

DO ZOBACZENIA!


* Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń / Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich weryfikacji.

* Jeśli wydarzenie, które Cię interesuje nie pojawia się w formularzu rejestracyjnym to oznacza, że limit miejsc został wyczerpany - Nie rezygnuj jednak, być może w ostatniej chwili ktoś zrezygnuje i znajdzie się dla Ciebie miejsce.

* Nie masz czasu? Zmieniły się Twoje plany? Poinformuj nas o tym - daj szansę innym na udział!

* Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U. z 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm. ), wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku przez Poznań Biznes Partner na zdjęciach i filmach dokumentujących przebieg wydarzenia.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zapisujących się na warsztaty organizowane w ramach wydarzenia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Poznania z siedzibą przy placu Kolegiackim 17, 61-841 Poznań. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z ustawy o samorządzie gminnym, którym jest organizacja wydarzeń promocyjnych poznańskiego środowiska biznesowego.

Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: iod@um.poznan.pl lub pisemnie na adres: plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się https://www.um.poznan.pl/klauzulainformacyjna/


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
już niedostępne -