Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zdrowie i Medycyna

POZYTYWNA ORGANIZACJA - JAK JĄ BUDOWAĆ W TWOJEJ FIRMIE

location icon
Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center / Scena wykładowa mała ul. Głogowska 14, Poznań
calendar icon
Od 9 maj 14:00 do 9 maj 15:00

Poznań Biznes Partner 2019

Podczas wykładu wprowadzę Was tajniki nowego nurtu wywodzącego się z psychologii pozytywnej - pozytywnych zachowań w organizacji (POB). Dobrostan, kapitał psychologiczny, zaangażowanie, to kluczowe zagadnienia podjęte podczas wykładu. Wiedza płynąca z nauki (nowej) podana w przystępny sposób. 

Po co? By móc powiedzieć:
Pracuję bo lubię. Pracuję w konstruktywnej atmosferze, którą współtworzę poprzez wnoszenie do pracy moich zasobów osobistych, które rozwijam wspólnie z moją organizacją, po to by działać sprawniej teraz i w przyszłości. (Anna Nowak, 2018).

To moja definicja Pozytywnej Organizacji. 

A jaka jest Twoja? Chętnie ją poznam. Idea budowania POZYTYWNEJ ORGANIZACJA jest w Polsce nowa i warta popularyzowania. Od kilku lat w różnych formach (warsztatów dla pracowników, czy kierowników, publikacji, a od nowego roku akademickiego studiów podyplomowych, których jestem kierownikiem na USWPS) pokazuję, jak rozumiejąc człowieka budować pozytywniejsze środowisko pracy. 

Jeśli zaciekawiłam Ciebie, to zapraszam do współpracy i wspólnego budowania pozytywnych organizacji.


Anna Agata Nowak

Psycholog pracy, trenerka biznesu, coach i konsultantka z 18-letnią praktyką w przygotowywaniu i prowadzeniu działań rozwojowych z zakresu umiejętności zarządzania oraz osobistych przydatnych w pracy. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, doktorantka na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Bada to, co robi w pracy  zgłębiając tajniki osobowości i dobrostanu człowieka aktywnego zawodowo (a nie zawsze rozwojowo). Autorka i od roku 2019 kierownik nowego kierunku studiów podyplomowych pn. Psychologia Pozytywna w Organizacji na USWPS w Poznaniu, Autorka wideokursu pn. pozytywna-organizacja.edu.pl.

Więcej informacji na http://4hr.com.pl/


Dni Przedsiębiorczości Poznań 2019

ZOBACZ CAŁY PROGRAM WYDARZEŃ - POZNAŃ BIZNES PARTNER 

PRZYŁĄCZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FB - BĄDŹ AKTYWNY I UDOSTĘPNIJ DALEJ!

POZNAŃ BIZNES PARTNER to nie tylko warsztaty i prelekcje, ale również Strefa Doradcza - 

przyjdź, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

PRZYŁĄCZ SIĘ I POZNAJ PRZEPIS NA SUKCES!

DO ZOBACZENIA!


* Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń / Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich weryfikacji.

* Jeśli wydarzenie, które Cię interesuje nie pojawia się w formularzu rejestracyjnym to oznacza, że limit miejsc został wyczerpany - Nie rezygnuj jednak, być może w ostatniej chwili ktoś zrezygnuje i znajdzie się dla Ciebie miejsce.

* Nie masz czasu? Zmieniły się Twoje plany? Poinformuj nas o tym - daj szansę innym na udział!

* Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U. z 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm. ), wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku przez Poznań Biznes Partner na zdjęciach i filmach dokumentujących przebieg wydarzenia.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zapisujących się na warsztaty organizowane w ramach wydarzenia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Poznania z siedzibą przy placu Kolegiackim 17, 61-841 Poznań. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z ustawy o samorządzie gminnym, którym jest organizacja wydarzeń promocyjnych poznańskiego środowiska biznesowego.

Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: iod@um.poznan.pl lub pisemnie na adres: plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się https://www.um.poznan.pl/klauzulainformacyjna/


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
już niedostępne -