Rozwój osobisty

MOTYWACJA 3.0 - JAKIE MOTYWATORY TWOICH PRACOWNIKÓW SĄ ODPOWIEDZIALNE ZA SUKCES TWOJEJ FIRMY

location icon
Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center / Scena wykładowa mała ul. Głogowska 14, Poznań
calendar icon
Od 9 maj 13:00 do 9 maj 14:00

Poznań Biznes Partner 2019

Motywacja wewnętrzna to klucz do serc ludzi i ich zaangażowania. 

Czy wiesz, jakie są kluczowe motywatory, które decydują o skuteczności Twoich pracowników w określonych rolach i zadaniach? Po jakie metody motywacji pozafinansowej warto sięgać, aby ludzie chcieli zostać w Twojej firmie na dłużej? 

To, co dla jednych będzie motywujące, dla innych wręcz przeciwnie. Z nieocenioną pomocą w rekrutacji i zarządzaniu zespołem przychodzi tutaj znajomość profilu motywacyjnego pracownika. Pozwala ona zaskakująco precyzyjnie dobrać sposób komunikacji i motywacji do celów, zadań i roli pracownika oraz wspierać jego talenty i rozwijać potencjał. Co więcej w procesach rekrutacji, pozwala przewidzieć, jakim dana osoba będzie szefem lub podwładnym oraz jak wpisze się w kulturę firmy i jej wartości. 

Dowiedz się, czym jest profil motywacyjny, co można z niego wyczytać i jak tę wiedzę wykorzystać w zarządzaniu różnorodnym zespołem. Sięgnij po praktyczne przykłady i inspiracje, jak zarządzać zaangażowaniem, aby ludzie właśnie dla Ciebie chcieli pracować?


Edyta Jagodzińska-Pawluk

Trener i Praktyk Biznesu, Master Reiss Motivation Profile, Partner ADVISIO, Coach PCC ICF, Certyfikowany Trener FRIS®, doświadczony menedżer, nominowana do tytułu Kobiety Przedsiębiorczej. Prelegentka konferencji i spotkań biznesowych (m.in. Poznańskie Dni Przedsiębiorczości, Kaliskie Forum Biznesu, Forum Technologiczne, Klub Kobiet Przedsiębiorczych). Razem z Dorotą Szylak współtworzą firmę oferującą eksperckie doradztwo biznesowe - ProUp Solutions Sp. z o.o. - LUDZIE.ROZWÓJ.EFEKTY: www.proupsolutions.pl. Mówią o sobie: "To, co najbardziej interesuje nas w naszej pracy to ludzie, ich potencjał i motywacja do działania. Wierzymy w moc pracy zespołowej i jakość narzędzi rozwojowych wspierających biznes. Pomagamy kadrze zarządzającej różnych branż rozwijać z sukcesem kompetencje menedżerskie i przywódcze oraz budować zaangażowane zespoły i satysfakcjonujące środowiska pracy. Wspieramy w podnoszeniu efektywności organizacji i skutecznym wdrażaniu zmian". Firma ProUp Solutions realizowała projekty rozwojowe m.in. dla: Cargotec Poland, Creatuity Poland, Veolia Energia Poznań, Ewe, Owens-Illinois, Pratt&Whitney Kalisz, Promax, Multichem, Miasto Poznań.

Więcej informacji na http://www.proupsolutions.pl/


Dni Przedsiębiorczości Poznań 2019

ZOBACZ CAŁY PROGRAM WYDARZEŃ - POZNAŃ BIZNES PARTNER 

PRZYŁĄCZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FB - BĄDŹ AKTYWNY I UDOSTĘPNIJ DALEJ!

POZNAŃ BIZNES PARTNER to nie tylko warsztaty i prelekcje, ale również Strefa Doradcza - 

przyjdź, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

PRZYŁĄCZ SIĘ I POZNAJ PRZEPIS NA SUKCES!

DO ZOBACZENIA!


* Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń / Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich weryfikacji.

* Jeśli wydarzenie, które Cię interesuje nie pojawia się w formularzu rejestracyjnym to oznacza, że limit miejsc został wyczerpany - Nie rezygnuj jednak, być może w ostatniej chwili ktoś zrezygnuje i znajdzie się dla Ciebie miejsce.

* Nie masz czasu? Zmieniły się Twoje plany? Poinformuj nas o tym - daj szansę innym na udział!

* Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U. z 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm. ), wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku przez Poznań Biznes Partner na zdjęciach i filmach dokumentujących przebieg wydarzenia.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zapisujących się na warsztaty organizowane w ramach wydarzenia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Poznania z siedzibą przy placu Kolegiackim 17, 61-841 Poznań. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z ustawy o samorządzie gminnym, którym jest organizacja wydarzeń promocyjnych poznańskiego środowiska biznesowego.

Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: iod@um.poznan.pl lub pisemnie na adres: plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się https://www.um.poznan.pl/klauzulainformacyjna/


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
już niedostępne -