Koncert zespołu VODA

location icon
Klub Kontrast, Sochaczewskie Centrum Kultury ul. 15 Sierpnia 83, Sochaczew
calendar icon
Od 18 maj 19:00 do 18 maj 22:00

Zapraszamy 18 maja o godz. 19.00 do Klubu Kontrast w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 na koncert zespołu VODA.

Voda to trio wywodzące się z tradycji rockowej lat siedemdziesiątych, kiedy to gatunek ten rozumiano jako połączenie wielu muzycznych światów - bluesa, funku czy nawet jazzu. Zespół został założony w 2014 roku przez gitarzystę i wokalistę Radka Kopcia. W październiku 2015 roku światło dzienne ujrzała bardzo dobrze przyjęta debiutancka płyta Onerare.

Żywiołowe koncerty i zaskakujące podejście do muzyki rockowej muzyków grupy zjednały fanów w Polsce, Czechach, Niemczech, na Słowacji oraz Litwie. Voda występowała na wielu ważnych scenach m.in. XVII Zlocie Samochodów "Garbus" Garbojama, odbyła trasę jako zespół towarzyszący wirtuozowi gitary fusion Tomowi Quayle, zagrała na festiwalach: Kielce Rockują u boku Martin Turner's Wishbone Ash, Nurtu i legendarnego Focus, RockNocy z KSU, czy łagowskim Blues, Rock i Motocykle. W kraju i poza nim Voda pojawiła się na scenie ponad 150 razy.

W lutym 2019 zespół wydał swój drugi album zatytułowany Amphibia, który aktualnie promuje na nadchodzących koncertach w kraju i za granicą.

Skład zespołu:
Radek Kopeć - gitara, wokal
Marcin Gontarz - bas, wokal
Michał Obrok - perkusja

Oficjalna strona internetowa zespołu:
vodatrio.pl


Wybrane Linki do muzyki:
https://www.youtube.com/watch?v=czT65ggflR4
https://www.youtube.com/watch?v=3ssD1jnOHLs
https://www.youtube.com/watch?v=0Y0sRVWG_7I

Wejściówki w cenie 10 zł (w cenie biletu aromatyczna kawa lub herbata) do nabycia w Klubie Kontrast przed koncertem.

Rezerwacje miejsc telefonicznie pod nr. (46) 863-07-68 lub za pośrednictwem strony internetowej Sochaczewskiego Centrum Kultury: sck.sochaczew.pl (zakładka Klub Kontrast).

Zapraszamy!


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet normalny
już niedostępne -