ŁAPACZE SNÓW - bezpłatne warsztaty dla dzieci w wieku 6-11 lat z terenu gminy Radzymin (04.12.2021)

location icon
Letnia 15, Radzymin
calendar icon
Od 4 gru 10:00 do 4 gru 13:30

Własnoręczne łapacze snów - to propozycja warsztatów dla dzieci w wieku 6 - 11 lat z terenu gminy Radzymin, chcących zdobyć nowe umiejętności i świetnie się bawić.

Według wierzeń plemion indiańskich, łapacz snów to magiczny sposób na odgonienie nocnych koszmarów. Zgodnie z przekonaniami, właściwości okrągłego amuletu sprawiają, że niepożądane sny są zatrzymywane podczas nocy w sieci łapacza, a następnie - z pierwszymi promieniami słońca - likwidowane. Sprawdźmy więc, czy to działa!

Podczas warsztatu każde dziecko wykona kolorowy łapacz snów udekorowany piórkami i koralikami. Warsztaty trwają 3 godziny, na miejscu do dyspozycji będą materiały niezbędne do wykonania prac (sznurki, pióra, korale, obręcze i inne akcesoria).

Zgłoszenia wysyłane na inny adres e-mail lub na messengera, nie będą rejestrowane jako zgłoszenie.

Realizację zadania w roku 2021 dofinansowano z budżetu Gminy Radzymin kwotą 32.000 zł w ramach umowy o realizację zadania publicznego w zakresie zdrowia publicznego z obszaru profilaktyki i rozwiązywania problemów związanych z używaniem substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, nowe substancje psychoaktywne) w roku 2021. Tytuł zadania: FABRYKA KREATYWNEJ INSPIRACJI "2021"

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna rejestracja

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc