Zdrowie i Medycyna Koncerty, Festiwale, Rozrywka Turystyka i podróże

Jednodniowy SURVIVAL dla dzieci w wieku 6-11 lat z terenu gminy Radzymin

location icon
Soldiers Paintball Kozły gm. tłuszcz
calendar icon
Od 7 sie 8:30 do 7 sie 16:00

Survivalu to propozycja dla dzieci i młodzieży chcącej zdobyć nowe umiejętności i świetnie się bawić.Każdemu z uczestników warsztatów gwarantujemy pełną pozytywnych emocji, nowych inspiracji oraz niezapomnianych wrażeń przygodę, która na długo utkwi w pamięci. Uczestnicy warsztatów uczą się praktycznego sposobu rozwiązywania problemów i pokonywania trudności; rozwijają umiejętności twórczego, kreatywnego myślenia; poznają swoje mocne strony; zdobywają praktyczne umiejętności terenowe.

W planie:Na początku wybierzemy kilka najstarszych osób do krojenia i obierania składników na zupę, która będzie gotowana na palenisku podczas pierwszej części zabawy. Reszta grupy nie uczestnicząca w "kuchni" będzie miała militarną rozgrzewkę:) Po takim wstępie podzielimy uczestników na grupy. Każda z grup będzie miała po 4 inne zadania do wykonania np.: budowa szałasu, strzelanie do celu, tor z przeszkodami itp.W tym czasie ugotuje się zupa więc zrobimy przerwę na obiad. Później uczestnicy dostaną 4 nowe konkurencje. Na koniec rozpalimy ognisko, przy którym będziemy piec kiełbaski.

Za realizację odpowiedzialny jest Zespół składający się z licencjonowanych instruktorów. Nasi instruktorzy i realizatorzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi.‼️‼️‼️

Zgłoszenia wysyłane na inny adres e-mail lub na messengera, nie będą rejestrowane jako zgłoszenie. Proszę pamiętać, że projekt skierowany jest do dzieci w wieku 6 - 11 lat z gminy Radzymin. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zabawa pełna niespodzianek odbędzie się w dniu 07 sierpnia 2021 r. w godzinach od 08.30 do 15.30

Przed wyjazdem należy wypełnić stosowne oświadczenia. Oświadczenia otrzymają Państwo elektronicznie - przesłane na podany adres e-mail. 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem messengera (stowarzyszenie "Radzymińskie Forum") lub e-maila: biuro.srf@gmail.com

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Survival jest przeznaczony dla dzieci w wieku od do lat z terenu gminy Radzymin. Rejestracja

Survival jest przeznaczony dla dzieci w wieku od do lat z terenu gminy Radzymin.

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc