Thinking Tools - 5 Bold Steps Vision Canvas (projektowanie wizji przedsiębiorstwa)

location icon
Szkolenie online Dostęp zdalny, Dla uczestników
calendar icon
Od 28 mar 10:00 do 28 mar 11:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Często zakładając firmę nie wiemy co dalej. Jakie wyznaczyć cele, na czym się skupić, w którą stronę zmierzać - to najczęstsze pytania które sobie zadajemy. Wiedząc jak trudne jest zaprojektowanie wizji przedsiębiorstwa, zapraszamy do wypełnienia matrycy 5 Bold Steps Vision Canvas.


Cel szkolenia: przedstawienie uczestnikom zasad tworzenia matrycy 5 Bold Steps Vision Canvas jako narzędzia porządkującego wiedzę z zakresu tworzenia wizji firmy.


Grupa odbiorców: szkolenie skierowane do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób myślących o założeniu działalności gospodarczej.


Metody dydaktyczne: Wykład konwersatoryjny.


Plan szkolenia:

  • czym jest 5 Bold Steps Vision Canvas? Omówienie funkcjonalności i elementów składowych matrycy,
  • przedstawienie przykładów jak wykorzystać matrycę 5 Bold Steps Vision Canvas w tworzenie wizji działania przedsiębiorstwa,
  • utworzenie krok po kroku wzoru matrycy.

Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany przez formularz zgłoszeniowy uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Szkolenie poprowadzi dr Maciej Górecki, pełniący obowiązki kierownika działu wspierania przedsiębiorczości w Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Wykładowca akademicki, certyfikowany trener przedsiębiorczości. Zajmujący się w pracy zawodowej organizacją szkoleń dla przedsiębiorców oraz szeroko pojętym doradztwem biznesowym z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na szkolenie online "Thinking Tools - 5 Bold Steps Vision Canvas (projektowanie wizji przedsiębiorstwa)", 28.03.2022 r., godz. 10.00-11.30.
już niedostępne -