Dźwięki w Nowiu Księżyca

location icon
Teatr w Oknie Długa 50/51, Gdańsk
calendar icon
Od 24 sty 19:00 do 24 sty 19:00

Muzyka instrumentów terapeutycznych wprawia w stan głębokiego odprężenia. Usłyszysz chińskie gongi, misy śpiewające z Nepalu, dzwonki wietrzne zefiry, sansula, tinksza, bębny, grzechotki. Cała muzyka, oddziałuje na człowieka na wielu poziomach.

Efekty kąpieli w dźwiękach to:
- rozluźnienie;
- poprawa nastroju;
- oczyszczenie umysłu;
- zmobilizowanie ciała do detoksykacji;
- powolna zmiana nawyków na zdrowsze (przy regularnym udziale);
- rozwój osobisty..

Jak to się dzieje?
Wibracja rezonuje z drganiami komórek ciała, można powiedzieć, że jest to jak komórkowy masaż. Zdrowe tkanki mają swoją zdrową wibrację, a dźwięki gongów i mis śpiewających wzmacniają ją lub przywracają. Wspomagają regenerację zdrowych tkanek.
Następuje przyspieszenie procesów oczyszczania się organizm. Warto wypić więcej czystej wody przed i po koncercie, może być zimna lub ciepła. Harmonizuje się układ nerwowy. Jest to mocno odczuwalne. Uspokajają się myśli, zyskujemy łatwość wejścia w stan wewnętrzny. Poprawia się jakość snu i słuch Oczyszczają
się emocje. Wspierane jest uwolnienie blokad ciał energetycznych. Możemy osiągnąć poprawę percepcji i kreatywności, rozwój synestezji.

W stanie głębokiego relaksu ciała i umysłu, granica podświadomego umysłu staje się bardziej transparentna - wtedy, nie tracąc przytomności, możemy tworzyć wizje mające transformującą moc. Zyskujemy większą możliwość wglądu w siebie, komunikacji pomiędzy uświadomionym i nieuświadomionym poziomem psychiki.

Moje koncerty są inspirowane prapoczątkiem kultury, kiedy nie było granicy między teatrem, ceremonią, religią a życiem. Mity ludów oraz kosmogoniczne przekazy starożytnych cywilizacji, a także współczesna nauka zbiegają się w idei, że wspólnym podłożem wszystkiego jest wibracja. Dźwięk jest jej doskonale odczuwalną i zachwycającą alegorią, o fascynujących właściwościach.

Siostra Ptaków (Rima Sadurska) ur. 1984 r w Lublinie. Artystka trójmiejskiego Teatru Korkoro. Twórczyni projektu Teatr Dźwięku. Pochodząca z mieszanej polsko-syryjskiej rodziny, obdarzona wielką wrażliwością, doświadczyła, z bliska i z daleka, wielobarwnego człowieczeństwa. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, praktyki medytacyjne i rytualne. Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu. W sztuce codziennego życia praktykuje prostotę, współczucie i medytację.

Gdzie:
Gdańsk ul. Długa 50/51
Teatr w Oknie

Kiedy:
Nów Księżyca
piątek 24 stycznia godz 19:00 - 20:30

Wstęp:
25 - 35 zł

Bilety do nabycia na evenea.pl oraz na miejscu przed wydarzeniem.

Organizator: Teatr Korkoro

https://www.facebook.com/teatrkorkoro/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Osoby dorosłe Normalny

Osoby dorosłe

Wyprzedane 35,00 zł Wyprzedane
Osoby niedorosłe Ulgowy

Osoby niedorosłe

już niedostępne 25,00 zł -