Spotkanie grupy fokusowej - HoCare2.0

location icon
Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Szopena 51, Rzeszów
calendar icon
Od 7 gru 9:00 do 7 gru 9:00

Szanowni Państwo,

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu grupy fokusowej, organizowanym w ramach projektu "HoCare2.0 - Dostarczanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie opieki domowej poprzez wzmocnienie współpracy w ramach modelu tzw. poczwórnej helisy i implementacja reguł współtworzenia w terytorialnych ekosystemach innowacji", współfinansowanego w ramach programu Interreg Europa Środkowa.

Celem spotkania jest zaangażowanie Państwa, w proces współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w zakresie opieki domowej (zdrowotnej i społecznej) dedykowanych seniorom. Zauważyliśmy, że technologie informacyjno-komunikacyjne mogą być bardzo użyteczne w poprawieniu jakości opieki domowej nad seniorami. Jednak istniejące obecnie rozwiązania, które są oparte na technologiach cyfrowych, nie są dobrze przyjmowane przez osoby starsze. To doprowadziło nas do wniosku, że należy zaangażować odbiorców usług opiekuńczych w proces projektowania produktu, który będzie im służył w przyszłości.

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną dwa innowacyjne rozwiązania - aplikacje, wyłonione w konkursie skierowanym do Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Z Państwa zaangażowaniem zdobędziemy pierwszą opinię na temat prezentowanych rozwiązań, pod kątem ich użyteczności dla osób starszych. Oznacza to, iż będą mieli Państwo wpływ na funkcje przyszłych produktów, ich wygląd i inne cechy. Udoskonalanie zaprezentowanych produktów będzie się odbywało w trakcie kolejnych spotkań organizowanych w ramach projektu, również z Państwa zaangażowaniem.

Ze względu na obecną sytuację, spotkanie odbędzie się on-line, w drugim tygodniu grudnia (tj. 7-11 grudzień br). O dokładnym terminie spotkania poinformujemy Państwa w osobnym mailu, w którym zostanie również przesłany link za pomocą którego będą się Państwo mogli zalogować na spotkanie.

W chwili obecnej uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu za pomocą formularza on-line: ………………………………………………..

Zapraszamy do zapoznania się z załączonym programem spotkania, jak również do obejrzenia filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=uVF0r8ro2yo

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Kojder-Walaszek, Katarzyna Kielanowska

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  ZAREJESTRUJ SIĘ
już niedostępne -