GB 2022 - Marketing w firmie (on-line)

location icon
Zoom
calendar icon
Od 7 lut 9:00 do 7 lut 13:00

Szkolenie on-line wyłącznie dla uczestników Konkursu Gdyński Biznesplan 2022!


W trakcie szkolenia Uczestnicy poznają prostą i przejrzystą metodę budowania strategii marketingowej dla planowanych, bądź rozwijanych przedsięwzięć biznesowych. 

Zawarta w 6 krokach strategia pozwala w spójny, uporządkowany i logiczny sposób przygotować plan niezbędnych działań marketingowych, uwzględniających charakter i specyfikę planowanej lub rozwijanej firmy czy przedsięwzięcia. 

Jest to świetne przygotowanie do pisania biznes planu.

Prowadząca:

Grażyna Zalewska-Pawlisz - doradca i mentor biznesu a także coach biznesowy. Absolwentka handlu zagranicznego na UG. Trener, coach i mentor wykształcony w ramach Szwajcarsko-Polskiego Projektu dla Poparcia Wolnej Przedsiębiorczości w Polsce, Studium Akademii Coachingu Biznesowego ARP oraz Akademii Trenerów i Mentorów ASDIMO.

Ma na swoim koncie kilkanaście tysięcy klientów, których, jako Trener Przedsiębiorczości i Indywidualny Doradca Biznesowy, wspomagała w tworzeniu i rozwijaniu ich firm, współpracując z takimi organizacjami jak: Fundacja Gospodarcza w Gdyni, Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Agencja Rozwoju Pomorza, Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości czy Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza.

Właścicielka firmy ZINK Studio, zajmującej się tworzeniem modeli biznesowych oraz strategii rozwoju firm wraz z ich pełną identyfikacją wizualną.

Współtworzy koncepcje rozwoju i inspiruje do zmian właścicieli firm. Szkoli, doradza i wspiera biznes. Od wielu lat zaangażowana w tworzenie i rozwijanie idei przedsiębiorczości oraz mentoringu. Prowadzi procesy mentorskie dla właścicieli firm wspierając ich w prowadzeniu i rozwijaniu swoich przedsięwzięć biznesowych.

Jako mentor współpracuje także z Fundacją METAPOMOC, gdzie pełni rolę wiceprezesa oraz z Ośrodkiem Wspierania Ekonomii Społecznej (OWES) gdzie prowadzi procesy mentorskie dla spółdzielni socjalnych i organizacji pozarządowych.

Łączy w swojej pracy harmonijne podejście do życia z niewyczerpaną energią do działania.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Marketing w firmie

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc