"Rozgadaj się w 9 tygodni."- Kurs konwersacyjny języka angielskiego z elementami coachingu.

location icon
Online
calendar icon
Od 24 mar 18:30 do 20 maj 20:00
ticket icon
Od 151,00 zł

Po 18 latach pracy jako lektorka językowa już wiem, że najważniejsze w nauce języka jest nastawienie. Tyczy się to każdego innego przedmiotu, a tak naprawdę każdej dziedziny życia. Dlatego postanowiłam otworzyć autorski, konwersacyjny kurs języka angielskiego, połączony z rozwojem osobistym.

Kurs ten kieruję tym razem dla mam. Stworzymy swobodną atmosferę, w której będziemy mogły przyjrzeć się zagadnieniom w sferze przekonań, finansów, emocji, zdrowia, relacji i naszego własnego rozwoju osobistego. Uczęszczając na ten kurs poznasz nowe słownictwo dotyczące tych dziedzin, nauczysz się jak wykorzystać proste narzędzia coachingowe oraz jak się rozwijać. Poznasz nowe osoby i nauczysz się z nimi rozmawiać. Po prostu, od tak, o wszystkim.

Jeśli Twój angielski jest na poziomie średniozaawansowanym (B1-B2) i chcesz doskonalić ten język, to ten kurs jest dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki temu kursowi?

 • Nauczysz się swobodnie komunikować w każdej sytuacji
 • Przełamiesz swoją barierę językową
 • Zyskasz płynność w rozmowie
 • Nauczysz się skutecznie organizować swoją naukę, tak aby systematycznie trenować język
 • Wyjdziesz z kołowrotka "wałkowania gramatyki"
 • Zwiększysz swoje kompetencje językowe i podniesiesz swoją samoocenę, zyskasz szansę na nową pracę, albo możliwości poznania nowych osób
 • Będziesz miała czas, aby przyjrzeć się sferom życia, takim jak finanse, zdrowie, motywacja, rodzina, pasje, uczenie się, podróże, rozwój wewnętrzny. Z jednej strony nauczysz się nowych słów, a z drugiej zyskasz narzędzia coachingowe, które mogą pomóc Ci być w każdej z tych sfer życia lepszą.

Dlaczego stworzyłam kurs w formie coachingu językowego i po co właściwie łączyć naukę języka angielskiego z rozwojem osobistym?

Oferta jaką przygotowałam kładzie nacisk przede wszystkim na praktykę, komunikację, jak również zdobycie wiedzy na temat tego jak się uczymy i co stoi na przeszkodzie dojścia do celu. Tematy na jakich pracujemy są związane z życiem, a wymiana doświadczeń sprawia, że rozwijamy się nie tylko językowo.

 • Jemy ciastko i mamy ciastko :) Kurs jest grupowy i dostosowany do potrzeb każdej z uczestniczek
 • Tworzymy wspólnie otwartą i wspierającą przestrzeń do rozmowy, co sprawia, że otwieramy się na język, ale również ćwiczymy kluczowe kompetencje XXI wieku (krytyczne myślenie, współpracę, rozwiązywanie problemów)
 • Każde zajęcia zaczynamy od "ploteczek", tak zwanego "small talk", co sprawia, że skutecznie przełamujemy barierę językową i uczymy się autentycznego języka
 • Różnorodność w poziomie języka wśród uczestniczek sprawia, że grupa oddaje autentyczny świat, w którym posługujemy się językiem, gdzie nasi rozmówcy często będą na zupełnie różnych od naszego poziomach językowych
 • Tematy jakie będziemy poruszać są ściśle związane z naszym życiem, w związku z tym są ważne i interesujące dla większości z nas. To sprawi, że z łatwością będzie się nam rozmawiało

O mnie ;)

Od ponad 18 lat jestem lektorką języka angielskiego, od 4 coachem i 13 przedsiębiorczynią. Ponad formalności jestem mamą i przyjaciółką, entuzjastką rozmów, muzyki, jedzenia, podróżowania i podziwiania wszelakich, pięknych objawów ludzkiej kreacji. Zakochana w naturze. Od ponad roku prowadzę swoją autorską audycję, Jasna Strona Mocy w Gdynia Radio, gdzie przyglądam się życiu tak, aby zawsze pozostawać po jego jasnej stronie. Byłam też prelegętką konferencji "Inspiracja Jest Kobietą" w 2019 roku, gdzie opowiadałam o swoim autorskim projekcie "#365 dni wdzięczności", który odmienił moje życie.

https://www.facebook.com/Berenika-Krewniak-G%C4%99bi%C5%9B-coach-trenerka-lektorka-101054124797451

https://www.linkedin.com/in/berenika-krewniak-g%C4%99bi%C5%9B-561383141/

Terminy spotkań:

Czwartek 11:00 - 12:30 Platforma Online

24.03, 31.04, 07.04, 14.04, 21.04, 28.04, 05.05, 12.05, 19.05

Koszt to 1357 zł (brutto) - przy płatności z góry do 28.02 - upust 20%!

Dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą - cenę kursu można wliczyć w koszty uzyskania przychodu. Wystawiam fakturę VAT.

Jeśli nie jesteście pewni na jakim "poziomie" jest Was angielski, przed podjęciem decyzji o zapisaniu na kurs napiszcie, berenika@bers.pl, pomogę Wam to ustalić ;)

Z kursu można zrezygnować z miesięcznym wypowiedzeniem.

Płatność należy dokonywać poprzez link:

Z kursu można zrezygnować z miesięcznym wypowiedzeniem.

Materiały dydaktyczne w cenie kursu.

Roczny dostęp do zamkniętej grupy rozwojowej na FB dedykowanej grupie mam :)

Serdecznie zapraszam :)Dodaj opis wydarzenia

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Opłata za cały kurs.
Wyprzedane 1 357,00 zł Wyprzedane
  Opłata miesięczna.
Wyprzedane 151,00 zł Wyprzedane