HR Meetup Poznań #41 Gwiazdy EB 2020. Jak robią to najlepsi?

location icon
Online
calendar icon
Od 21 paź 18:30 do 21 paź 18:30
ticket icon
Od 0,00 zł

93 hollywoodzka ceremonia wręczenia Oscarów za rok 2020 w Dolby Theatre dopiero przed nami, ale wy nie musicie dłużej czekać by poznać bliżej laureatów konkursu Employer Branding Excellence Awards 2020. Wydarzenia, które nie może przejść bez echa w naszej Hrowej społeczności!
Co prawda nie spotkamy Jokera, Brad Pitt'a czy aktorów Parasite, a laureatów 9 edycji konkursu dla pracodawców za najlepsze projekty employer brandingowe.
Dla nas są już wzorem i inspiracją, a kto wie być może zainspirują także Was...

Bądźcie czujni, słyszymy się już niedługo! :)

💻 Temat: Gwiazdy Employer Brandingu 2020. Jak robią to najlepsi?

🗣 Prelegentki: soon 
🗓️ Data: 21.10.2020 (środa)
🕡 Godzina: 18:30
📍 Lokalizacja: online

HR Meetup Poznań to dedykowane spotkania HR-owych miłośników, społeczności branżowej, ale nie tylko… To żywe dyskusje na konkretne tematy, dzielenie się doświadczeniami oraz dobrymi praktykami, doskonały czas na networking oraz zbliżenie się do branży HR, zwłaszcza w ujęciu lokalnym. Każde ze spotkań jest poświęcone jednemu tematowi, dzięki czemu omawiamy dane zagadnienie od początku do końca. Na każdym evencie pojawią się prelegenci - praktycy HR, którzy wygłaszają krótką prezentację na dany temat lub prowadzą warsztaty. Po prezentacji/warsztatach nadchodzi czas na dyskusję i networking. 💡

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Gwiazdy Employer Brandingu 2020. Jak robią to najlepsi?
już niedostępne -