Latający Krąg Lublin

location icon
W chlebaku bistro Kapucyńska 2, lublin
calendar icon
Od 28 sty 16:00 do 28 sty 19:00

Latające Kręgi to spotkania dla ludzi, którzy zarabiają lub chcą zarabiać robiąc coś, co kochają - twórców i przedsiębiorców. 

To networking, ale bez garsonek. to opowieści, ale bez ogniska. Uczą mówienia o sobie i o tym co się robi. Uczą głębszego słuchania. 

Latające Kręgi maja na celu:
1. Stworzenie lokalnych społeczności przedsiębiorców, którzy
chcą dzielić się swoim know-how i wzajemnie wspierać w
rozwoju swoich biznesów czy projektów.

2. Promowanie kultury kręgów w środowisku twórczych
przedsiębiorców
3. Realizowanie idei samouczących się i motywujących kręgów
4. Zwiększenie kompetencji biznesowych wszystkich
uczestników poprzez ćwiczenie sztuki mówienia o sobie i
swoich biznesach oraz opowiadania i słuchania inspirujących
historii (storytelling).

Brzmi interesująco?

Każdy krąg ma temat lub bohatera, osobę, która została zaproszona ze względu na swoje dokonania i która chce opowiedzieć o swojej historii "od kuchni". Latające Kręgi tworzą okazję dla społeczności do spotkania się twarzą w twarz, do wymiany, inspiracji i współpracy. 

Bohaterką styczniowego kręgu będzie Dorota Filipiuk trenerka i edukatorka efektywnej szybkiej nauki. Osoba która budowała swój dochodowy biznes on line pracując dosłownie  z rożnych krańców świata. 

Dorota tak mówi o swojej działalności:Jestem psychologiem i trenerem efektywności osobistej, który wie, że brak efektów to kwestia złych rozwiązań, złych narzędzi i/lub złych przekonań.Pomagam ludziom ruszyć z miejsca, odnaleźć swoje talenty, wykorzystać swój potencjał i  mieć więcej czasu dla siebie. Prowadzę kanał na YouTubie, grupę Zdobywcy Super Kompetencji na Facebooku, prowadzę szkolenia dla topowych firm, webinary, konsultacje indywidualne i kursy e-learningowe.

Każdy krąg składa się z trzech faz - fazy "hello", fazy "story" i fazy "wow".

 Krąg nie jest warsztatem, ani nie jest wykładem. Każdy ma szansę powiedzieć o tym, czym się zajmuje i promować swoje inicjatywy. Nie ma jednak takiego przymusu, można tylko słuchać. Zarabianie na tym, co się kocha, to trudna sztuka. Jej nauka wymaga wielu godzin szkicowania i podpatrywania innych, bardziej zaawansowanych praktyków. 

Żyjemy w świecie, w którym oglądamy często marketingowe fasady wielu biznesów. Social media inspirują do pokazywania swojej historii, ale w sposób, który sprawia, że perły wiedzy toną w lawinie informacyjnej. Do opowiedzenia własnej historii potrzebne jest specyficzne skupienie - zarówno u opowiadającego, jak i u słuchających. Tego rodzaju skupienie wytwarzamy w ramach Latających Kręgów.
Więcej na temat Latającego Kręgu dowiesz się na mojej grupie FB https://www.facebook.com/groups/2120462524928456/Wydarzenie potrwa max 3 godziny. Oprócz dobrej atmosfery możesz się spodziewać smacznego poczęstunku.

Zapraszam serdecznie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet na Latający Krąg
już niedostępne 50,00 zł -