IV Kongres Polskiego Kapitału

location icon
Budynek SENATOR Bielańska 12, Warszawa
calendar icon
Od 12 gru 10:00 do 12 gru 19:00

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na IV Kongres Polskiego Kapitału - największe w kraju wydarzenie, organizowane przez magazyn Forbes, służące wymianie doświadczeń właścicieli i menedżerów dużych polskich przedsiębiorstw.

  • Jednodniowa konferencja organizowana pod egidą Forbesa
  • 50 autentycznych liderów polskiej gospodarki na scenie
  • 250 właścicieli i prezesów dużych i średnich polskich firm na widowni
  • Wyróżniający się przedsiębiorcy
  • Prezesi banków i innych firm z sektora finansowego
  • Szefowie kluczowych spółek skarbu państwa
  • Kierownictwo instytucji wsparcia dla biznesu
  • Ważne i aktualne tematy
  • Jedynie merytoryczne dyskusje
  • Networking

"To czwarte spotkanie w ramach Kongresu Polskiego Kapitału, konferencji, która na stałe wrosła w obraz polskiego rynku i kapitałowego, i finansowego, będzie okazją do poszerzenia formuły. Polski kapitał to termin, którego jedynie częścią są pieniądze. I o tym będziemy rozmawiać 12 grudnia 2019 roku, czekając na werdykt, kto dostanie nagrodę Przedsiębiorcy Roku "Forbesa". W pięciu kategoriach!

Kongres Polskiego Kapitału w tym roku odbędzie się 12 grudnia. To pewne. Na Kongresie Polskiego Kapitału rozmawiać będziemy o jego sile. To pewne. Jednym z dominującym wątków dyskusji będzie poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: jak skutecznie przeprowadzić ekspansję zagraniczną i czy możliwe jest w przypadku polskich firm zastosowanie np. jednego, uniwersalnego modelu wychodzenia za granicę. W czasach niepewności ta pewność, że na dorocznym spotkaniu rozmawiać będziemy nie o strachu, ale o szansach, znaczy o wiele więcej, niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Naszymi gośćmi będą nie tylko ci, którym w zdecydowanej większości "Forbes" jest dedykowany, czyli przedstawiciele biznesu prywatnego, ale również menedżerowie wielkich firm często niesłusznie zwanych "spółkami Skarbu Państwa" czy zachodnich koncernów, które postarają się udowodnić, jak potężny impuls dały rynkowi, by "polski kapitał" zyskał obecną siłę. Z drugiej strony nie zabraknie tych, którzy ten kapitał w dosłownym sensie na rynek dostarczają - banków, funduszy inwestycyjnych, venture capital, private equity, aniołów biznesu...

Ale nie to zdecyduje, że tegoroczny Kongres będzie wyjątkowy. Po raz pierwszy w 15-letniej historii magazynu "Forbes" (15. urodziny będziemy obchodzić dokładnie cztery dni po wydarzeniu) przyznamy własne nagrody Przedsiębiorcy Roku magazynu "Forbes", które będą naszym uhonorowaniem dokonań polskiego biznesu (nie tylko mierzonym liczbami). O niektórych z nich można już zacząć spekulować. Wystarczy zerknąć na sztandarowe rankingi, które publikujemy w ciągu roku...

Niemniej tegoroczna edycja Kongresu Polskiego Kapitału w nowej, odświeżonej formule, pełna zaskoczeń (czego już teraz jesteśmy pewni) jest pozycją obowiązkową.

Trzy poprzednie edycje Kongresu okazały się sukcesem. W wystąpieniach i dyskusjach gościliśmy najważniejszych dawców kapitału rozwojowego - zarządzających funduszami private equity, Polski Fundusz Rozwoju, najbogatszych Polaków szukających pomysłów na nowe inwestycje.

Zapraszam 12 grudnia do Budynku SENATOR, ul Bielańska 12, Warszawa"

Paweł Zielewski
Redaktor Naczelny miesięcznika Forbes Polska
DYREKTOR PROGRAMOWY KONGRESU

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę Kongresu http://www.kongrespolskiegokapitalu.forbes.pl/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Premium
Wyprzedane 1 968,00 zł Wyprzedane