Eksport dla każdego! Ekspansja na rynki zagraniczne z Pomorskim Brokerem Eksportowym

location icon
calendar icon
Od 19 maj 13:00 do 19 maj 15:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Eksport dla każdego! Ekspansja na rynki zagraniczne z Pomorskim Brokerem Eksportowym

Tytuł prowokacyjny, jednak czemu nie? Eksport to katalizator rozwoju regionu, źródło dochodu, impuls do innowacji, a dla mnie osobiście niewyczerpalne bogactwo przykładów ludzkiej przedsiębiorczości i adaptacji. Eksport może prowadzić każdy przedsiębiorca. Przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż na rynki zagraniczne są bardziej odporni na kryzysy, świadomi swoich mocnych stron, skupieni na w ograniczaniu słabości i nieustępliwi w wykorzystywaniu szans. Podstawa to oferta, rozpoznana nisza na rynku czy unikalne kompetencje. Przyda się też wsparcie, a najlepiej wiedza od praktyków, dofinansowanie działań i pomoc organizacyjna, aby podnieść szanse na sukces - tym właśnie zajmuje się Pomorski Broker Eksportowy.

Pomorski Broker Eksportowy ma na celu ułatwienie firmom z sektora MSP, mających siedzibę na terenie województwa pomorskiego, rozwój działalności na rynkach międzynarodowych. To pierwszy w województwie pomorskim kompleksowy system wspierający działalność przedsiębiorców za granicą. Kierowany jest zarówno do firm, które jeszcze nie podejmowały działań eksportowych a mają potencjał, jak również do prowadzących działalność na rynkach zagranicznych. Zapoznanie się z ofertą firmy pozwala Brokerom Eksportowym na wskazanie odpowiednich źródeł i instrumentów wsparcia. Zapewniamy wsparcie w promocji, poszukiwaniu klientów i badaniu nowych rynków. Od początku projektu w 2016 roku z pomocy skorzystało ponad 1600 przedsiębiorców. Rekrutacja do projektu trwa ciągle i poszukiwane są firmy, które mają ciekawą ofertę i planują rozwój swojej działalności eksportowej. Jestem przekonany, że w Państwa gronie są przedsiębiorstwa o poszukiwanym profilu. Porozmawiajmy o możliwościach współpracy. Zapraszam do udziału w spotkaniu.

Dla kogo?

Spotkanie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które posiadają ciekawą ofertę i chcą rozwijać sprzedaż zagraniczną.

Czego dowiesz się w trakcie spotkania?

1. Czym jest Pomorski Broker Eksportowy? (cele projektu, Partnerzy, Jak dołączyć?)

2. Formy wsparcia działalności eksportowej przedsiębiorstw (pomoc merytoryczna, dofinansowanie ekspansji na rynki zagraniczne, usługi wspomagające, organizacja misji branżowych i regionalnych)

3. Inicjatywy Agencji Rozwoju Pomorza dla przedsiębiorców

Prelegent - Andrzej Rzeźnikowski

Starszy specjalista w Agencji Rozwoju Pomorza S.A., Broker Eksportowy w zespole PBE

Doświadczenie zawodowe w dziedzinie handlu i doradztwa zdobywał podczas pracy w branży motoryzacyjnej oraz finansowej. W swojej karierze zajmował się m.in.: nawiązywaniem i rozwojem relacji handlowych, zarządzaniem regionem sprzedaży flotowej samochodów, pozyskiwaniem finansowania inwestycyjnego i obrotowego dla MŚP, konstruowaniem oferty innowacyjnych produktów finansowych, prowadzeniem szkoleń produktowych oraz treningiem technik sprzedaży. Posiada bogate doświadczenie w zakresie kształtowania relacji biznesowych, również w środowisku międzynarodowym.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Eksport dla każdego! Ekspansja na rynki zagraniczne z Pomorskim Brokerem Eksportowym
już niedostępne -