Jak zarabiać na pisaniu? Rola storytellingu i marki osobistej w biznesie.

location icon
calendar icon
Od 12 lis 19:00 do 12 lis 20:00

Cykl sześciu webinarów w formie warsztatów szkoleniowych z zakresu przedsiębiorczości i promowania działalności gospodarczej. Szkolenia adresowane są do mieszkańców subregionu słupskiego ze szczególnym uwzględnieniem studentów chcących rozpocząć swoją przygodę z przedsiębiorczością, jak i już prowadzących działalność. Prelegentami są osoby związane z przedsiębiorczością, które podzielą się swoją wiedzą, gdzie unikać błędów.

Marcin Klinkosz - Na co dzień współpracuje z zarządami firm w kraju i za granicą, pomagając im tworzyć efektywne strategie sprzedażowo-marketingowe. Jako były reprezentant Polski w skoku wzwyż oraz trener, umiejętnie przekłada sportową skuteczność do świata biznesu. Były słupski dziennikarz, autor książek "Przeskocz To - Mistrzowskie sposoby na problemy z motywacją" oraz poradnika "Emigracja dla Każdego. Za swoją działalność medialno-społeczną w Irlandii otrzymał wyróżnienie Polskiego Lobby Przemysłowego im. E. Kwiatkowskiego za "Promowanie Polski poza granicami RP".

Organizatorzy Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa i Akademia Pomorska: Działanie realizowane w ramach projektu Akademia Aktywna - " Społeczna odpowiedzialność - oddziaływanie regionalnych uczelni wyższych jako czynnika stymulującego aktywność społeczną" finansowanego z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Jak zarabiać na pisaniu? Rola storytellingu i marki osobistej w biznesie.
już niedostępne -