Startup Mixer vol.38

location icon
Narodowe Centrum Polskiej Piosenki ul. Piastowska 14a, Opole
calendar icon
Od 26 wrz 18:00 do 26 wrz 18:00

Startup Mixer to organizowana przez Park Naukowo-Technologiczny w Opolu inicjatywa mająca na celu integrację oraz wymianę doświadczeń opolskiego środowiska startupowego. Mixer dzieli się na część oficjalną z prezentacjami 4 opolskich startupów oraz nieoficjalną - networkingową, w której można swobodnie porozmawiać ze wszystkimi uczestnikami.

Na naszej scenie podczas 38 edycji wydarzenia zaprezentują się: 

Adaptiv
, który zajmuje się automatyką przemysłową, czyli projektowaniem i wdrażaniem systemów sterowania maszyn i procesów. Świadczy usługi z zakresu wysokich technologii, takie jak inteligentne systemy sterowania, algorytmy adaptacyjne, algorytmy regulacji MIMO. Podczas Startup Mixera zaprezentuje bieżące doświadczenia oraz usługi wysokich technologii coraz bardziej potrzebne w przemyśle. Strona www: http://adaptiv.pl

Hamster House - kompaktowy budynek mieszkalny wykonany z recyklingowego betonu papierowego, który można zamontować w ciągu jednego dnia. Wykorzystując do budowy rekarton, nowy materiał budowlany składający się z makulatury, częściowo zastąpiony zostaje cement portlandzki i kruszywo w betonie. Dzięki temu koszt budowy jest niski, a sam projekt ekologiczny i szybki w montażu. O innowacyjnym pomyśle opowiedzą jego twórcy: Mateusz Boroch i Anthony Weineis.
Film promocyjny konkursu Warm Up Your Business: Youtube

Firma Lucarto Audio, która powstała z pasji do muzyki oraz tworzenia sprzętu wyjątkowego w swoim rodzaju. Każdy ze sprzętów ma sobie duszę i cząstkę firmowego brzmienia. Manufaktura zajmuje się budowaniem kolumn głośnikowych, wzmacniaczy lampowych, przedwzmacniaczy liniowych oraz gramofonowych, przetworników DAC, kondycjonerów sieciowych oraz przewodów. Każdy z naszych sprzętów strojony jest jak instrument. Wynikiem tego jest osiągnięcie zamierzonego celu. Firma wykorzystuje współczesne metody produkcji łącząc je z dawną techniką lampową wykorzystując własny park maszyn CNC oraz środowiska projektowe CAD/CAM.
Strona www: https://www.lucartoaudio.pl/
Facebook

Będzie również bardzo smacznie, a wszystko to dzięki Mobilnekuchnie.pl, dla których gotowanie to sztuka, a kuchnia to pracownia mistrzów. Ich mobilne moduły kuchenne jako jedyne w Polsce spełniają funkcje i standardy gastronomiczne niezbędne do organizacji pokazów kulinarnych, prezentacji, szkoleń, warsztatów lub imprez firmowych. W swojej ofercie dysponują również zespołem profesjonalnych kucharzy gotujących na żywo z pasją, smakiem i szeroką gamą popisowych dań, a także opcją Live Cooking, gdzie uczestnicy mogą sprawdzić swoje umiejętności kucharskie pod okiem profesjonalistów.

Gościem specjalnym będzie Łukasz Osuszek, kierownik ds. digitalizacji w grupie spółek DANONE.

Do zobaczenia!


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Startup Mixer vol.38
już niedostępne -