Webinar: Czy warto badać typ osobowości? Kwestionariusz CCQ

location icon
Online
calendar icon
Od 26 maj 14:00 do 26 maj 14:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Badania typu osobowości są obecne w praktyce HR od kilkudziesięciu lat. Obok kompetencji, wiedzy i umiejętności zawodowych są jednym z najczęściej badanych obszarów. Mają wielu zwolenników, ale również przeciwników. Podczas webinaru ekspert opowie, dlaczego kilkanaście lat temu zdecydował się na korzystanie z badań typu osobowości oraz w jakich sytuacjach wykorzystuję te badania. Poda kilka przykładów, w których tego typu badania były pomocne.


Webinar: Czy warto badać typ osobowości? Kwestionariusz CCQ - VandO


Termin: 26.05.2020 r., godz. 14.00

Czas trwania: 30 minut


Przebieg:

Webinar będzie trwał 30 min. W tym czasie ekspert VandO przedstawi wyżej wspomniane zagadnienia. Uczestnicy będą mieli także możliwość zadawania bezpośrednich pytań ekspertowi za pomocą czatu.


Korzyści dla Uczestników to poznanie:

 • w jaki sposób Kawestionariusz CCQ może wesprzeć pracę w następujących obszarach:
  - przy podejmowaniu decyzji rekrutacyjnych;
  - w procesie planowania rozwoju pracowników;
  - w uświadamianiu menedżerom wpływu ich stylu zarządzania na zespół;
  - w rozwoju warsztatu i umiejętności kierowniczych;
  - w rozwiązywaniu problemów w zespole;
  - w programach outplacement'u i indywidualnych coachingach kariery.


Kogo zapraszamy:

 • z webinaru skorzystają wszystkie osoby, które poszukują narzędzi wspierających podejmowane przez nich decyzje i wybory - specjaliści i menedżerowie HR zajmujący się rekrutacją i rozwojem pracowników, menedżerowie zespołów, konsultanci, doradcy, trenerzy, coachowie. Każdemu z uczestników webinaru prześlemy komplet materiałów oraz informację w jaki sposób można skorzystać z omawianego narzędzia (Kwestionariusz CCQ). Przygotowaliśmy również specjalną ofertę promocyjną, która trafi tylko do uczestników tuż po webinarze.


Prowadzący: 

Albert Binda - z wykształcenia ekonomista, z praktyki przedsiębiorca, ekspert HR, menedżer projektów, doradca i trener biznesu. Posiada 20 lat doświadczenia w zakresie projektowania i wdrażania różnorodnych procesów HR w firmach polskich i zagranicznych. Właściciel serwisu www.mobbing.pl, twórca know-how i praktycznych rozwiązań w takich obszarach jak: metody rekrutacyjne, procesy adaptacyjne, diagnoza kompetencji i potencjału zawodowego, Assessment / Development Centre, zarządzanie talentami i rozwojem pracowników, opisy stanowisk pracy, systemy ocen okresowych, wartościowanie stanowisk pracy, systemy premiowe, systemy wynagradzania, badania satysfakcji i zaangażowania pracowników, zarządzanie karierą, audyty personalne, projektowanie szkoleń, szkolenia menedżerskie, procedury i szkolenia antymobbingowe, zarządzanie restrukturyzacją zatrudnienia, programy outplacement'u, etc.


📣 Mail z linkiem do dołączenia do webinaru zostanie przesłany w dniu wydarzenia o godzinie 10.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet normalny

dostępnych: 11

już niedostępne -