Webinar: Competence Game - badanie kompetencji przy wykorzystaniu gry online

location icon
Online
calendar icon
Od 20 maj 14:00 do 20 maj 14:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Pomiar kompetencji powinien być punktem wyjścia do podjęcia zintegrowanych działań w kierunku rozwoju pracowników w firmie. To inwestycja, która zwraca się wielokrotnie, ponieważ po dobrej diagnozie poziomu kompetencji wszystkie programy rozwojowe w firmie mogą być bardzo precyzyjnie przygotowane pod aktualne potrzeby pracowników i organizacji. Competence Game to skuteczne i rzadkie na rynku polskim narzędzie do pomiaru kompetencji przy wykorzystaniu gry online, po którym generowany jest szczegółowy raport z badania. Mierzy 12 kompetencji, w trzech obszarach. Jest trafne, rzetelne i standaryzowane. Oparte na badaniach i niezwykle angażujące dla uczestników. To narzędzie, które z dużym powodzeniem zastępuje procesy AC/DC przy dużej oszczędności czasu, pracy i pieniędzy.


Webinar: Competence Game - badanie kompetencji przy wykorzystaniu gry onlineTermin: 20.05.2020 r., godz. 14.00

Czas trwania: 30 minut


Przebieg:

Webinar będzie trwał 30 min. W tym czasie ekspert VandO przedstawi wyżej wspomniane zagadnienia. Uczestnicy będą mieli także możliwość zadawania bezpośrednich pytań ekspertowi za pomocą czatu.


Korzyści dla Uczestników to poznanie:

  • unikatowego narzędzia do badania kompetencji z wykorzystaniem gry online,
  • jakie kompetencje mierzy i dlaczego właśnie te, oraz dlaczego narzędzie jest w formie gry online, jakie ma to znaczenie dla skuteczności narzędzia,
  • gdzie i kiedy można je zastosować i do jakich działań w firmie wykorzystać,
  • przykładowego raportu po grze jako bazy do kolejnych kroków w programach rozwojowych. 


Kogo zapraszamy:

  • pracowników działów HR, osoby odpowiedzialne za komórki personalne w małych firmach i średnich oraz menedżerów, każdego szczebla zarządzania.

.

Prowadzący: 

Bożena Janowska - Praktyk biznesu, menadżer z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W branży szkoleniowo doradczej pracuje od 2001 roku, zrealizowała przez ten czas tysiące godzin szkoleń i konsultingu. Jako trener specjalizuje się w obszarach związanych z zarządzaniem ludźmi, psychologią organizacji i HR. Jako konsultant prowadzi projekty rozwojowo - doradcze dotyczące określania, budowania i wdrażania narzędzi strategii personalnych (HR), oraz strategii zarządzania w organizacji w podejściu systemowym. 


📣 Mail z linkiem do dołączenia do webinaru zostanie przesłany w dniu wydarzenia o godzinie 10.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet normalny

dostępnych: 31

już niedostępne -