Webinar: Klimat w firmie - narzędzie rozwoju organizacyjnego - Delight Index™

location icon
Online
calendar icon
Od 12 maj 14:00 do 12 maj 14:30
ticket icon
Od 0,00 zł

W każdym czasie, a w obecnym w szczególności, warto, aby firmy przed rozpoczęciem działań rozwojowych dla pracowników sprawdziły, czy klimat panujący w ich organizacji jest odpowiedni do jej aktualnych potrzeb.

Narzędzie Delight Index™ odpowiada na pytania, czy podejmowane w organizacji działania w ramach strategii personalnej mają sens z punktu widzenia jej potrzeb biznesowych, czy też przypadkiem nie są stratą pieniędzy i czasu pracowników. Narzędzie odpowiada, czy to, jak firmę widzą jej pracownicy, przekłada się na to jak widzą ją jej zewnętrzni partnerzy oraz klienci, co ostatecznie może wpływać na jej wyniki finansowe. Wreszcie odpowiada na pytanie, czy jakiekolwiek działania rozwojowe organizacji mają sens bez uprzedniej diagnozy, a w tym przypadku diagnozy klimatu organizacyjnego. Klimat w firmie, który podobnie jak ten geograficzny może sprzyjać jej wzrostowi lub tłamsić jej potencjał.


Webinar: Klimat w firmie - narzędzie rozwoju organizacyjnego - Delight Index™ - VandO


Termin: 12.05.2020 r., godz. 14.00

Czas trwania: 30 minut


Przebieg:

Webinar będzie trwał 30 min. W tym czasie ekspert VandO przedstawi wyżej wspomniane zagadnienia. Uczestnicy będą mieli także możliwość zadawania bezpośrednich pytań ekspertowi za pomocą czatu.


Korzyści dla Uczestników to poznanie:

  • istoty klimatu organizacyjnego wg Delight Index™ - co narzędzie bada i w jaki sposób,
  • możliwości zastosowania i wykorzystania narzędzia w działaniach HR i całej organizacji,
  • przykładowych raportów z diagnozy klimatu jako źródła wiedzy do kształtowania strategii rozwoju organizacyjnego.


Kogo zapraszamy:

  • pracowników działów HR, osoby odpowiedzialne za komórki personalne w małych firmach i średnich oraz menedżerów, każdego szczebla zarządzania.

.

Prowadzący: 

Bożena Janowska - Praktyk biznesu, menadżer z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W branży szkoleniowo doradczej pracuje od 2001 roku, zrealizowała przez ten czas tysiące godzin szkoleń i konsultingu. Jako trener specjalizuje się w obszarach związanych z zarządzaniem ludźmi, psychologią organizacji i HR. Jako konsultant prowadzi projekty rozwojowo - doradcze dotyczące określania, budowania i wdrażania narzędzi strategii personalnych (HR), oraz strategii zarządzania w organizacji w podejściu systemowym. 


📣 Mail z linkiem do dołączenia do webinaru zostanie przesłany w dniu wydarzenia o godzinie 10.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet normalny

dostępnych: 34

już niedostępne -