Webinar: Optymalizacja zatrudniania - zwalnianie, zatrudnianie i zmiany w umowach o pracę w dobie Koronawirusa

location icon
Online
calendar icon
Od 7 maj 14:00 do 7 maj 17:00

Z uwagi na aktualną sytuację proponujemy Państwu zapoznanie z najlepszymi praktykami w zakresie nawiązywania i rozwiązywania umów z pracownikami lub zleceniobiorcami. W obliczy kryzysu gospodarczego osoby zarządzające muszą dokonywać zmian w zatrudnianiu co może się wiązać z ewentualnymi problemami na drodze sądowej w przypadku zastosowania nieprawidłowych rozwiązań. Ekspert prowadzący webinar jest byłym Inspektorem Pracy, który wskaże jak najlepiej z punktu widzenia prawa i ekonomiki rozpoczynać, kontynuować i kończyć współpracę z personelem


Webinar: Optymalizacja zatrudniania - zwalnianie, zatrudnianie i zmiany w umowach o pracę w dobie Koronawirusa


Udział w webinarze jest płatny - cena 190 netto.

Termin: 07.05.2020 r., godz. 14:00-17:00

Czas trwania: 180 minut


Przebieg:

Webinar będzie trwał 180 min. W tym czasie ekspert VandO przedstawi powyższe zagadnienia. Uczestnicy będą mieli także możliwość zadawania bezpośrednich pytań ekspertowi za pomocą czatu. W trakcie webinaru będą ustalone dwie przerwy 15:00-15:15 oraz 16:00-16:15.


Korzyści dla Uczestników:

  • przekażemy informacje o najlepszych praktykach przy zawieraniu umów o współpracy,
  • wskażemy zagrożenia przy kończeniu współpracy w zakresie prawnym, ekonomicznym i organizacyjnym,
  • zapoznamy uczestników z możliwościami prawnymi zmian w umowach o współpracy w związku z koronawirusem.

Kogo zapraszamy:

  • Pracodawców, szefów firm, osoby zarządzające, pracowników działów kadr i płac.


Prowadzący: 

Daniel Pałyga - były Inspektor Pracy z Opola zajmujący się tematyką związaną z kontrolą prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalnością zatrudnienia. Od 1997 r. związany z szeroko pojętym zarządzaniem ludźmi. Posiada szerokie doświadczenie z zakresu stosowania i interpretacji dokonywanych przez organy państwowe oraz praktyk stosowanych przez podmioty prywatne. Przez 11 lat pracownik Państwowej Inspekcji Pracy, wcześniej pracował w agencji pracy, gdzie realizował projekty związane z zatrudnianiem osób poza granicami Polski, pracą tymczasową, doradztwem personalnym. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie w urzędach zajmujących się kontrolą legalności zatrudnienia oraz 3 letnie doświadczenie pracy w Biurze Terenowym Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny

dostępnych: 15

już niedostępne 233,70 zł -