Webinar: Prawo Pracy 2020 - COVID 19 - a prawo pracy

location icon
Online
calendar icon
Od 5 maj 14:00 do 5 maj 17:00
ticket icon
Od 233,70 zł

Z uwagi na aktualną sytuację proponujemy Państwu zapoznanie z najnowszymi zmianami w prawie pracy w 2020 r. w obliczu koronowirusa i wpływu nowej sytuacji na relacje w firmie. Webinar ma na celu zapoznanie pracodawcy i osób decydujących o organizacji pracy z uprawnieniami jakie posiadają i jakie obowiązki nadal spoczywają na pracownikach. Podczas webinaru omówimy aktualne rządowe propozycje wsparcia dla firm.


Webinar: Prawo Pracy 2020 - COVID 19 - a prawo pracy - VandO


Udział w webinarze jest płatny - cena 190 netto.

Termin: 05.05.2020 r., godz. 14:00-17:00

Czas trwania: 180 minut


Przebieg:

Webinar będzie trwał 180 min. W tym czasie ekspert VandO przedstawi powyższe zagadnienia. Uczestnicy będą mieli także możliwość zadawania bezpośrednich pytań ekspertowi za pomocą czatu. W trakcie webinaru będą ustalone dwie przerwy 15:00-15:15 oraz 16:00-16:15.


Korzyści dla Uczestników:

  • zapoznanie uczestników z najnowszymi uregulowaniami z zakresu prawa pracy,
  • informacje o najlepszych praktykach przy wdrażaniu rozwiązań nowych unormowań,
  • wskazanie jakie możliwości mają organizacje w zakresie wsparcia rządowego dla pracowników.


Kogo zapraszamy:

  • Pracodawców, szefów firm, osoby zarządzające, pracowników działów kadr i płac.


Prowadzący: 

Daniel Pałyga - były Inspektor Pracy z Opola zajmujący się tematyką związaną z kontrolą prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalnością zatrudnienia. Od 1997 r. związany z szeroko pojętym zarządzaniem ludźmi. Posiada szerokie doświadczenie z zakresu stosowania i interpretacji dokonywanych przez organy państwowe oraz praktyk stosowanych przez podmioty prywatne. Przez 11 lat pracownik Państwowej Inspekcji Pracy, wcześniej pracował w agencji pracy, gdzie realizował projekty związane z zatrudnianiem osób poza granicami Polski, pracą tymczasową, doradztwem personalnym. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie w urzędach zajmujących się kontrolą legalności zatrudnienia oraz 3 letnie doświadczenie pracy w Biurze Terenowym Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny

dostępnych: 15

już niedostępne 233,70 zł -