Webinar: "Nie jesteś na łasce swoich emocji" na podstawie koncepcji Lisy Feldman Barrett

location icon
Online
calendar icon
Od 18 sie 14:00 do 18 sie 14:45
ticket icon
Od 0,00 zł

Współczesna sytuacja: pandemia, zagrożenia jakie niesie, zmiana sposobu pracy, często trudności finansowe, skutkuje trudnymi emocjami, z którymi musimy się w tym czasie zmagać. Dla wielu osób oznacza to stres, często strach o zdrowie, finanse czy pracę, a także różne formy niepokoju, smutku czy wręcz depresji. 

Dlatego w trudnych czasach powraca temat, jak emocjami zarządzać, żeby nas nie niszczyły. Stresujące sytuacje są nieodłącznym elementem życia również zawodowego. Od lat uczy się menedżerów, jak zarządzać stresem, często rekruterzy próbują badać poziom odporności na stres już w trakcie zatrudniania pracowników. Jednak wymagające sytuacje takie, jak pandemia pokazują, że to emocje nami rządzą - wywołują takie, a nie inne reakcje psychofizyczne, a emocje negatywne wpływają wręcz destrukcyjnie na nasze życie.

Emocjami można jednak zarządzać, nawet tak trudnymi, jak niepokój, strach, przygnębienie, czy stres. O tym, jak się do tego przymierzyć porozmawiamy na webinarze


Webinar:


🗯  Webinar będzie trwał 45 min. W tym czasie ekspert VandO przedstawi wyżej wspomniane zagadnienia. Uczestnicy będą mieli także możliwość zadawania bezpośrednich pytań ekspertowi za pomocą czatu.


Korzyści dla Uczestników:

  • nauczysz się nazwać swoje emocje, aby móc je zidentyfikować i w ten sposób nad nimi zapanować;
  • poznasz sposoby neutralizowania skutków trudnych emocji.


Kogo zapraszamy:

  • menedżerów;
  • osoby narażone na stres;
  • przedsiębiorców i osoby prowadzące działalność gospodarczą, którzy dużo stracili w czasie pandemii;
  • wszystkich, dla których obecne czasy są trudne.


Prowadzący:

Agnieszka Łazowska - z pasją i sukcesem rozwija i pomaga ludziom. Bierze udział w opracowywaniu i wdrażaniu programów consultingowych w wielu różnych organizacjach, tworzy modele kompetencyjne, programy diagnozy, oceny i rozwoju kompetencji menedżerskich. Przeprowadziła w swoim życiu wiele interwencji kryzysowych pomagając ludziom radzić sobie z trudnymi emocjami w życiu osobistym i zawodowym.

Równolegle od wielu lat realizuje warsztaty i szkolenia dla najwyższej kadry menedżerskiej (zrealizowała w sumie ponad 2000 godzin szkoleniowych), a także procesy coachingowe dla menedżerów i liderów. Pomaga im w osiąganiu celów biznesowych oraz rozwiązywaniu trudnych problemów. Zrealizowała w sumie ponad 3000 godzin coachingowych. Ukończyła: Co-Active Coaching Training prowadzony przez Co-Active Coaching Training i ICF Code Of Ethics, ponadto ma za sobą 2 letnie szkolenie i staż z prowadzenia interwencji kryzysowych. Jest certyfikowanym konsultantem Insights Discovery, prowadzi sesje feedbackowe z StrengthsFinder (test Gallupa). 5 talentów wg. Gallupa Agnieszki to: Strateg, Indywidualizacja, Odkrywczość, Komunikatywność, Zbieranie.


📣  Mail z linkiem do dołączenia do webinaru zostanie przesłany w dniu wydarzenia, o godzinie 10.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet normalny

dostępnych: 14

już niedostępne -