Dialog na ekranie komputera - zmieniające się uwarunkowania komunikacji w zespołach

location icon
Online
calendar icon
Od 17 kwi 14:00 do 17 kwi 14:00
ticket icon
Od 0,00 zł

📣 W aktualnej sytuacji większość firm przeniosło swoją działalność na "ekran komputera". Zespoły pracują zdalnie, pracownicy spotykają się albo poprzez wykorzystywane w firmie aplikacje albo podczas telekonferencji. To jest duże wyzwanie zwłaszcza dla firm, które do tej pory pracowały stacjonarnie.


W trakcie webinaru chcemy zwrócić uwagę na dwie podstawowe kwestie: 

✅ po pierwsze odpowiemy na pytanie: jak obniżyć napięcia i konflikty tak, by ludzie mogli realizować zadania w sposób zdalny,

✅ po drugie przyjrzymy się czynnikom, na które warto zwrócić uwagę przy budowaniu dialogu wśród pracowników w zdalnym zespole.


Dialog na ekranie komputera - zmieniające się uwarunkowania komunikacji  w zespołach - VandO🗯 Webinar będzie trwał 30 min. W tym czasie ekspert VandO przedstawi wyżej wspomniane zagadnienia. Uczestnicy będą mieli także możliwość zadawania bezpośrednich pytań ekspertowi za pomocą czatu.


Korzyści dla Uczestników webinaru:

✅ poznanie specyfiki trudności i konfliktów w zdalnym zespole,

✅ poznanie wybranych narzędzi wspierających budowanie dialogu w sytuacji kryzysu/zmiany,

✅ 10% zniżki na szkolenie online: Budowanie dialogu w kryzysie i rozwiązywanie konfliktów.


Kogo zapraszamy:

✅ menedżerów, kierowników zespołów: projektowych, stałych, rozproszonych w każdej strukturze organizacyjnej,

✅ właścicieli małych firm, firm rodzinnych i osoby prowadzące działalność gospodarczą, w ramach której współpracują np. z ekspertami zewnętrznymi.


Prowadzący:

Joanna Telus - promotor i praktyk dialogu oraz konstruktywnego rozwiązywania konfliktów; mediator, trener i konsultant biznesowy. Doktor nauk społecznych, socjolog. Od 1996 roku rozwija swój warsztat pracy realizując warsztaty, szkolenia, doradztwo czy prowadząc mediacje. Przeprowadziła kilka tysięcy godzin szkoleniowych i doradczych dla firm, organizacji publicznych czy osób prywatnych. Współpracowała z kilkudziesięcioma firmami i urzędami, m.in.: BASF, Faurecia, ETI Polam, ABB, Clear, Ministerstwo Obrony Narodowej, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego i wiele innych.

Założyciel i prezes VandO.


📣 Mail z linkiem do dołączenia do webinaru zostanie przesłany w piątek 17 kwietnia, o godzinie 10.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet normalny

dostępnych: 69

już niedostępne -