12 zasad na Nowy Rok, dzięki którym prędzej czy później osiągniesz sukces!

location icon
DNV GL Poland Łużycka 6E, Gdynia
calendar icon
Od 11 gru 18:30 do 11 gru 18:30

🏙️Gdynia

#acolumbus

Za chwilę koniec roku i przyjdzie ten moment wewnętrznego bilansu zysków i strat. Zapewne jak co roku, zweryfikujemy co osiągnęliśmy, czego nie udało nam się dokonać oraz będziemy wyznaczać sobie nowe cele…

Nieważne w jakim jesteś wieku i momencie swojego w życiu. Przyjdź i posłuchaj naszego Prelegenta! Oskar opowie na swoim przykładzie, czy można było lepiej wykorzystać mijający rok? Czy jest zadowolony z podjętych przez ten czas decyzji? Jak wiele się nauczył, gdzie był, ile ludzi poznał, komu pomógł i jak się rozwinął. Czy jest lepszą wersją siebie, czy tą samą co rok temu w tym samym momencie?

Jeśli też zadajecie sobie podobne pytania, dajcie sobie możliwość bycia kimś więcej, osiągnięcia czegoś więcej! Bo wszyscy jesteśmy do tego zdolni, ale nie wszyscy jesteśmy tego pewni i nie wszyscy wiemy, w jaki sposób uwolnić w sobie ten potencjał.

Oskar Groth to przedsiębiorca z ponad 11 letnim doświadczeniem zajmujący się sprzedażą B2C oraz B2B w branży wystroju wnętrz w klasie premium. Występował już na scenie między innymi dla : Fuck Up Night Trójmiasto, ASBIRO Trójmiasto czy Biznesu po Kaszubsku, dzieląc się swoimi sukcesami oraz porażkami w życiu i biznesie. Należy do jednej z największych na świecie organizacji biznesowych zrzeszających tylko i wyłącznie właścicieli firm. Prywatnie uwielbia doświadczać nowych rzeczy, często skrajności. Jego motto w odróżnieniu od popularnego "Think outside the box" to życie w stylu "Think like there is no box at all".

Do zobaczenia !

Tymczasem dołącz do grupy Columbus Trójmiasto:
https://www.facebook.com/groups/361931721205209/
I bądź na bieżąco z wydarzeniami w Twoim mieście😊Data: 11.12.2019
Godzina: 18:30
DNV GL Poland
ul. Łużycka 6E
81-537 Gdynia


🗒AGENDA 🗒

18:30 - 19:15 prelekcja

19:15 - 19:30 przerwa

19:30 - 19:45 sesja Q&A z PrelegentemSerdecznie zapraszamy :):)


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
już niedostępne -