Kultura i Sztuka Koncerty, Festiwale, Rozrywka Wydarzenia okolicznościowe

2. KSF YOUTH CAMERA Przegląd Filmów Młodzieżowych i Dziecięcych

location icon
Cinema City Galeria Plaza Aleja Pokoju 44, Kraków
calendar icon
Od 16 maj 19:00 do 16 maj 19:00

16 maja 2019 r. o godz. 19:00 w Cinema City Galeria Plaza Kraków czeka nas jedyny taki przegląd filmów tworzonych przez dzieci i młodzież - 2. Przegląd Filmów Młodzieżowych i Dziecięcych KSF YOUTH CAMERA 2019. Najmłodsi twórcy filmowi doczekali się w końcu wydarzenia, które jest świętem kina tworzonego przez nich i dla nich. Organizatorem KSF YOUTH CAMERA jest Krakowska Szkoła Filmowa im. Wojciecha Jerzego Hasa od lat wspierająca twórczy rozwój najmłodszych pasjonatów sztuki filmowej.

Celem KSF YOUTH CAMERA jest upowszechnianie dziecięcej i młodzieżowej kultury filmowej i docenienie pierwszych produkcji filmowych najmłodszych (dzieci i młodzieży) twórców filmowych z całej Polski. Wydarzenie to ma charakter edukacyjny i niekomercyjny, a jego celem jest wzbudzanie zainteresowania dzieci i młodzieży tworzeniem filmów.

Wydarzenie kierowane jest do młodych twórców, których filmy prezentowane będą po raz pierwszy szerokiej publiczności podczas Przeglądu oraz do młodych widzów - dzieci i młodzieży z Krakowa i województwa małopolskiego.

Przedstawiamy tytuły filmów, które będzie można obejrzeć podczas Przeglądu:

Magic box

Pierwszy stopień do piekła

Brak zasięgu

Droga

Kawa na ławę

Awokado TV

Oni pukają dwa razy

Hotel 13

Prestiż

My Little Home

Make it Happen

Plan idealny

Changalzor

Maszyna

Weekend i życie staje się lepsze

Sukces pierwszej edycji Przeglądu KSF YOUTH CAMERA, która miała miejsce 31 stycznia 2018 r. w Krakowskim Teatrze VARIETE, uświadomił gigantyczną potrzebę tworzenia takiego wydarzenia oraz celowości przedsięwziętych działań. Przegląd stał się miejscem do wymiany doświadczeń młodych twórców.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna rejestracja
już niedostępne -