Calligraphy Health System® czyli YOGA dla początkujących

location icon
DLACZEMU Schroegera 90, Warszawa
calendar icon
Od 18 kwi 10:00 do 18 maj 17:00

Calligraphy Health System® czyli YOGA dla początkujących

Jest to podróż w głąb siebie, inaczej medytacja w ruchu, podczas której uszczęśliwiamy nasze ciało, redukujemy stres, kontrolujemy emocje i mamy kontakt ze sobą..
Wg Mistrza na optymalny stan naszego zdrowia wpływają cztery poniższe elementy:

20% właściwe odżywianie - jedzenie niesie w sobie informację dla naszych komórek, a dalejorganów,

20 % myślenie - myśląc pozytywnie tworzysz pozytywne skutki w ciele, myśląc negatywnieszkodzisz swojemu organizmowi,

20% aktywność fizyczna - chodzi o optymalny ruch dla naszego organizmu, 

40% serwisowanie narządów wewnętrznych.

Ta niezwykła forma medytacji jest starożytnym systemem uzdrawiania stworzonym przez Master Zhen Hua Yanga. Mistrz podczas 50 letniej praktyki połączył przekaz Wu Dang, Shaolin, Qi Gong, Tai Chi, Indian Yoga i utrzymywany przez wiele pokoleń system rodzinny. I tak połączył w jedno: płynne, powolne i bezwysiłkowe ruchy, które wyniósł z Tai-Chi, zrozumienie wewnętrznej energii i jej obiegu oraz skupienia na Dantien jako energetycznym centrum, które zaczerpnął z Qi Gong, zaś pozycje, strukturę i formę ruchów, którym źródło dała Yoga oraz trójwymiarowy ruch łączący układy ruchów, wyniesionych z filozofii i techniki chińskiej kaligrafii.

Co da Ci praktyka Calligraphy Health System? 

Calligraphy Health System to praktyka odnalezienia i uruchomienia pokładów własnej energii witalnej oraz wykorzystania jej do przywrócenia ładu i harmonii pomiędzy ciałem a umysłem. Jej głównym celem jest przywrócenie oraz utrzymanie harmonii i równowagi w umyśle, co w sposób automatyczny przekłada się na ciało i poprawę jego funkcjonowania.
Calligraphy Health System, wpływa na ogólny dobrostan naszego organizmu i pomaga:- uwolnić się od skutków stresu,- oczyścić umysł z chaosu,- nawiązać / odzyskać relację z samym sobą, uczy świadomego BYCIA w TU I TERAZ,- nauczyć się koncentracji uwagi,- nauczyć się zauważać schematy myślowe, nawyki, reakcje w których funkcjonujemy,- namierzyć i rozpuścić blokady i napięcia w ciele (nasze ciało ma pamięć, nieprzeżyte emocje zostają w nas powodując dyskomfort i/lub wiele chorób - jeśli nie płaczą Twoje oczy płaczą Twoje organy),- zadbać o swoje organy (Master Yang mówi o serwisowaniu organów),- uregulować pracę układu hormonalnego,- wyregulować oddech,- w problemach z układem trawiennym i wydalniczym,- w przywracaniu właściwej cyrkulacji krwi,- oczyścić i dotlenić komórki,- usprawnić pracę ścięgien, stawów i mięśni.

DLA KOGO ?

Warsztaty Calligraphy Health System dla początkujących są skierowane do osób, które nigdy nie miały styczności z metodą. 

Zajęcia zakładają pracę w kameralnej grupie, tak by każdy miał zapewniony komfort pracy z własnym ciałem i umysłem. Celem jest opanowanie podstawowych pozycji (około 8) Calligraphy Health System w ukierunkowaniu na tzw. Program Poranny. Praktyka opiera się na harmonijnych, powolnych i zgranych z naszym oddechem ruchach, podczas których można sobie przypomnieć naturalne umiejętności własnego organizmu. Ten swobodny i niewymuszony ruch ciała wygląda jak taniec … już od samego patrzenia na osobę ćwiczącą robi się nam lekko i przyjemnie.

ORGANIZACJA WARSZTATÓW 

Uwaga :

Ćwiczymy na boso lub w skarpetkach na macie - weź ze sobą matę.- Ćwiczymy w wygodnym stroju nie krępującym ruchów.

Kiedy i Gdzie: 18.04.2020 r. w DLACZEMU na Bielanach, ul. Schroegera 90. ( Uwaga: Miejsce może ulec zmianie )

O której : 10.00-17.00

Inwestycja: 

do 31.03.2020 r. 450 PLN 

od 01.04.2020 r. 499 PLN

Obowiązkowa rezerwacja miejsc: 

ZAPISY : www.fabrykawarsztatow.pl

kontakt@ fabrykawarsztatow.pl 
Organizator: Fabryka warsztatów

Prowadząca: Mariola Madej - 

 "Wierzę, że w życiu pojawia się to na co mamy wewnętrzną gotowość, a w co wierzymy staje się naszą prawdą i rzeczywistością". Certyfikowana nauczycielka metody Calligraphy Health System®, uczennica Master Zhen Hua Yanga - mistrza Shaolin, twórcy metody Calligraphy Health System (Calligraphy Yoga). Wykonuje również energetyczny masaż wg starożytnej chińskiej refleksologii stóp - On Zon Su. Posiada Międzynarodowy certyfikat Points Of You® - Explorer, fascynującej metody do otwartej komunikacji, zrozumienia i akceptacji innych punktów widzenia, a także poszerzania własnej perspektywy wobec siebie, innych i świata. Ponadto interwent kryzysowy - ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Pasjonatka świadomego oddychania i świadomego życia. Kocha ludzi i Jej marzeniem była zawsze praca wśród ludzi i dla ludzi. Kiedy na Jej ścieżce pojawił się Master Yang poczuła, że rozpoczął się nowy rozdział w Jej życiu…rozpoczęła się podróż ku wewnętrznemu szczęściu.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  YOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Wyprzedane 450,06 zł Wyprzedane