Szkolenie POINTS OF YOU® - Magia w strukturze - szkolenie absolutnie DLA KAŻDEGO !

location icon
DLACZEMU Schroegera 90, Warszawa
calendar icon
Od 23 paź 10:00 do 23 paź 17:00
ticket icon
Od 1 968,00 zł

Czy znasz POINTS OF YOU ?

Czy chcesz doświadczyć prawdziwej magii i poznać nie tylko skuteczne narzędzia ale również wszechstronną, światową metodę dzięki której zyskasz wiele nowych możliwości ?

                                                           POINTS OF YOU jest dla każdego !❤💕💕
To narzędzia  :

Nie tylko dla profesjonalistów ( Coachów , Psychologów , Trenerów , Nauczycieli itp... ), którzy zyskują nowe kompetencje i skuteczne narzędzia w swojej pracy.

Po które sięga BIZNES - bo skutecznie rozwijają komunikację, empatię i inteligencję emocjonalną - czyli to wszystko czego potrzebuje dziś BIZNES, żeby osiągnąć SUKCES.
Absolutnie dla Ciebie - dla każdego z nas kto potrzebuje się zatrzymać i przyjrzeć swoim myślom, emocjom czy aktualnej sytuacji...

❤💕💕

POINTS OF YOU jest dla każdego kto potrzebuje porozmawiać ze sobą, zrozumieć swój wewnętrzny świat, szczególnie wtedy kiedy niekoniecznie chce się z nim dzielić z innymi.

To cudowne narzędzia, które pomagają w komunikacji ze sobą, dzięki którym zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz otrzymasz nową perspektywę siebie i swojej sytuacji i łatwiej będziesz mógł dokonać wyboru.

Zapraszam Cię na to wyjątkowe szkolenie !❤💕💕
Nauczę Cię jak się zatrzymać w tym pędzącym świecie i jak wykorzystać narzędzia do pracy ze sobą czy z drugim człowiekiem ( grupą ).
Nauczę Cię świadomej komunikacji, dzięki której uwolnisz swój potencjał, pokonasz swój lęk i zaczniesz działać z energią czując motywację.
Pokażę Tobie wiele możliwości jakie otwiera przed Tobą ŚWIAT POINTS OF YOU
Zainspiruję Cię, rozwiniesz swoją odwagę, pokonasz swój lęk, zyskasz nowe punkty widzenia, możliwe też, że tak jak ja ZMIENISZ SWOJE ŻYCIE i zaczniesz podążać w kierunku, w którym bije Twoje serce.

Podzielę się z Tobą nie tylko moja wiedzą, ale też bogatym doświadczeniem...

Hello Points Workshop to pierwszy poziom Akademii Points of You®. W trakcie tego 1-dniowego warsztatu można w zaskakujący sposób poznać metodę i narzędzia Points of You®, doświadczać jedynej w swoim rodzaju formy komunikacji i dialogu, a po szkoleniu dodać nowe umiejętności do swojego zawodowego know-how i unikalną metodę pracy.

                                                                                      Zapraszam Cię na mój pokład...

Ta metoda - to filozofia życia, nieskończona liczba zastosować i głęboki rozwój osobisty.

Dołącz do naszej Rodziny i używaj Points of You® w swojej codziennej pracy z drugim człowiekiem, wykorzystuj możliwości i nowe punkty widzenia w swoim życiu osobistym.

Poznaj nasze narzędzia i metodę znaną na całym świecie, wykorzystywaną przez TOPOWE firmy takie jak NASK, GOOGLE, LOREAL. Zostań CERTYFIKOWANYM EXPLOREREM metody POINTS OF YOU®, Dzięki wykorzystaniu tych inspirujących narzędzi zgodnie z filozofią tej unikalnej metody Twoje sesje i szkolenia będą niepowtarzalne i zaskakujące a Twoje życie wzbogaci się o nowe punkty widzenia 💕💕🙌👌

DLACZEGO POINTS OF YOU® ? :

🍀 Points of You® to efekt WOW !!!! Twoje szkolenia i sesje mogą wyglądać jeszcze inaczej. Będą trafiać w sedno, w " PUNKT ", działać szybciej, skuteczniej , z większym spokojem, poczuciem bliskości i poczuciem bezpieczeństwa, które pomaga przedostać się do tego, co jest w nas najbardziej delikatne, wrażliwe i piękne, często skrywane bardzo, bardzo głęboko...

🍀 Points of You® to głęboka podróż w głąb siebie, dotyka najgłębszych zakamarków naszej duszy, jest jej zwierciadłem. Dotyka tego co autentyczne i naprawdę dla nas ważne. Integruje, zbliża, porusza nasze emocje, uczy nas kontaktu z nimi, ma ludzką twarz.
🍀 Points of You® jest zaskakujące, lekkie, proste i naturalne. W magiczny i niespodziewany sposób wytrąca z naszej STREFY KOMFORTU, dzięki czemu możemy z odwagą wyjść poza schematy i odkryć wewnętrzny świat, i to wszystko co jest głęboko w nas.
🍀 Points of You® zaoszczędza czas, oferuje sprawdzony przepis na sukces dając gotowe, ale przede wszystkim skuteczne na całym świecie procesy do pracy z grupami jak również w sesjach 1 : 1
🍀 Points of You® nie ma ograniczeń ! Z tym narzędziem zrealizujesz każdy temat - ten przygotowany wcześniej ale również ten, który pojawia się spontanicznie . Narzędzia są tak magiczne i intuicyjne, że w zaskakujący sposób prowadzą Cię przez proces... Zatrzymujesz się, wyciągasz gry, planszę i... proces płynie... A TY masz poczucie sprawczości i pięknego POMAGANIA , służenia innym w swojej misji...
🍀 Points of You® to topowe i skuteczne narzędzie w szeroko pojętym biznesie, w edukacji oraz w terapii. Uczy skutecznej komunikacji, buduje więzi i relacje ! Jest narzędziem sukcesu, jest narzędziem ZMIANY !

🍀 Points of You® robi świetną robotę !

CO WYRÓŻNIA SZKOLENIE HELLO POINTS OF YOU® ?

🍀 To unikatowa nauka ! Metodę i narzędzia poznajemy przez własne, głębokie doświadczenie

🍀 Łączymy muzykę, obraz, ruch oraz pauzę - gwarantujemy każdemu nie tylko nowe doświadczenia, ale też emocje, które są triggerem do zmiany

🍀 Pokazujemy różne sposoby wprowadzania narzędzi do pracy, którą wykonujesz ( nie tylko w zawodzie coacha, psychologa, nauczyciela ) - To coraz bardziej doceniane narzędzie w biznesie i w potrzebnej nam wszystkim komunikacji !

🍀 Inspirujemy- dostarczamy nowych pomysłów, które są świetnym fundamentem do własnej pracy zawodowej

🍀 Motywujemy do działania, uskrzydlamy, dajemy energię i pokazujemy świat nowych możliwości i perspektyw.

🍀 Praktykujemy ODWAGĘ !

🍀 Zmieniamy życie !

PODCZAS SZKOLENIA HELLO POINTS LEVEL 1 By POINTS OF YOU® ACADEMY :

🍀 Poznasz nasz ŚWIAT !!!- Świat POINTS OF YOU ®- świat magii i nowych możliwości !

🍀 Poznasz nasz SEKRET !!! Dowiesz się czym jest Metoda Points of You® i jak działamy !

🍀 Odkryjesz POTENCJAŁ naszych narzędzi ! Poznasz aż dwa z nich ! ( Narzędzia Points of You® : The Coaching Game i Punctum ), poznasz unikalną technikę komunikacji XXI wieku !

🍀 Zapoznasz się z możliwościami zastosowania narzędzi w procesach indywidualnych i grupowych - dostaniesz gotowe pomysły !

🍀 Poznasz praktyczne ćwiczenia, przykładowe procesy, arkusze i szablony- krok po kroku- czyli przez doświadczanie

🍀 Nauczysz się samodzielnie projektować warsztaty przy użyciu kart coachingowych- uruchomisz kreatywność i fabrykę pomysłów !

🍀 Dowiesz się jak obraz wpływa na zmianę punktu widzenia, jak poszerza perspektywę i jak można wykorzystać ten potencjał w rozwoju !

🍀 Nauczysz się pracować z obrazem i metaforą, dzięki czemu będziesz bardziej aktywnie prowadzić klientów w ich rozwoju stwarzając bezpieczną przestrzeń do głębszej pracy

🍀 Poznasz nowe punkty widzenia poprzez perspektywę innych osób podobnych do Ciebie - doświadczysz empatii w działaniu i mocy naszych narzędzi na sobie, poprzez własne, głębokie procesy

🍀 Poznasz i doświadczysz na samym sobie dwóch świtowej klasy procesów :

🍀 Proces z The Coaching Game - Zooming In: szybka randka z własnymi myślami i uczuciami.

🍀 Proces z Punctum - My Story: własna historia opowiedziana w nowy, inspirujący sposób, zmieniający samopoczucie i ogląd rzeczywistości.

🍀 Dostaniesz fantastyczną planszę procesową i gotowy przepis jak z niej skorzystać : to unikatowa, Twoja własna mapa uczuć i myśli, z której będzie mógł / mogła skorzystać podczas indywidualnego procesu z naszymi narzędziami.
🍀 Otrzymasz fantastyczne narzędzia POINTS OF YOU® ( The Coaching Game oraz Punctum ), dzięki którym bezpośrednio po szkoleniu będziesz mógł/mogła przeprowadzić własne warsztaty lub sesje coachingowe !

🍀 Otrzymasz materiały ( skrypt dla uczestnika ), notes oraz 4 WYJĄTKOWE KARTY POINTS OF YOU® ( te karty są dostępne wyłącznie z tym szkoleniem ! )

PO SZKOLENIU HELLO POINTS LEVEL 1:

🍀Będziesz gotowy/a do stworzenia własnych unikalnych warsztatów

🍀 Wyróżnisz się na rynku pracy

🍀 Twoje sesje, szkolenia, warsztaty będą jeszcze bardziej wyjątkowe i skuteczne

🍀 Dołączysz do globalnej Rodziny POINTS OF YOU®

🍀 Będziesz miał/a możliwość wymieniać się doświadczeniami, informacjami i dzielić pomysłami

🍀 Zlokalizujesz swój własny GPS - zainspirujesz się, poczujesz energię i motywację do działania !

🍀 Zaczniesz działać z większą mocą i skutecznością !

🍀 Otworzą się przed Tobą nowe możliwości ! - Szkolenie HELLO POINTSLEVEL 1 BY POINTS OF YOU® ACADEMY będzie dla Ciebie przepustką do ŚWIATA MOŻLIWOŚCI BIZNESOWYCH !

Uwaga !!!!

Certyfikat EXPLORERA LEVEL 1 upoważnia do przejścia na LEVEL 2 POINTS OF YOU® ACADEMY- czyli drugi poziom szkoleniowy, otwierający możliwość prowadzenia szkoleń na poziomie 1.

To Szkolenie posiada Akredytację International Coach Federation. Za udział w tym szkoleniu uczestnik otrzyma międzynarodowy certyfikat z tytułem EXPLORER I 6 punktów CCEU od ICF

DLA KOGO jest to szkolenie ?💕💕❤

SZKOLENIE HELLO POINTS BY POINTS OF YOU ® ACADEMY DEDYKOWANE JEST :

🍀 Każdemu, kto potrzebuje skutecznego narzędzia na ścieżce własnego rozwoju i chce lepiej poznać samego siebie !!!

🍀 Każdemu kto pragnie ZMIANY w życiu, szuka swojej drogi, nowych możliwości, własnego GPS-u !

🍀 Coachom pragnącym poznać i wykorzystać nowe metody szkoleniowe, którzy szukają praktycznych narzędzi

🍀 Trenerom, którzy poszukują skutecznej, innowacyjnej metody, na bazie której mogą wzmocnić własne warsztaty czy szkolenia
🍀 Psychologom i Terapeutom
🍀 Nauczycielom- to narzędzie świetnie sprawdza się w pracy z dziećmi i młodzieżą !
🍀 Managerom pragnącym efektywne rozwijać swoje zespoły
🍀 Specjalistom HR pragnącym samodzielnie prowadzić warsztaty
🍀 Przedsiębiorcom pragnącym lepiej rozwijać swoje zespoły
🍀 Sprzedawcom pragnącym prowadzić lepsze prezentacje produktowe


PROWADZĄCA:
Martyna Guba
Expert P
oints Of You®, Certyfikowany Trener i Partner FRIS, ®Akredytowany Partner GRY PODRÓŻ BOHATERA®, Konsultant, Doradca zawodowy, Specjalista ds Szkoleń, Tutor Kariery, Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego pracujący w obszarze motywacji, wyznaczania celów i strategii ,Mentor , Akredytowany Coach ICI , pierwszy w Polsce EXPERT metody Points Of You® w Polsce, Licencjonowany Konsultant MTQ48® pracujący w obszarze wypalenia zawodowego, Przedsiębiorca z 20 letnim stażem, Właścicielka firmy www.forchange.pl, Członek Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, Ambasadorka Ogólnopolskiego Programu "Sukcesu To Ja" Fundacji "Sukcesu Pisanego Szminką", Twórczyni Ogólnopolskiego Projekty PLANETA DLA SINGLI® oraz AKADEMJA ODWAGI®

Więcej o prowadzącej pod linkiem : http://forchange.pl/o-mnie/

FORMA SZKOLENIA :
Interaktywne warsztaty w ramach których przećwiczysz metody pracy z narzędziami Points Of You®, skupiając się na zagadnieniach z życia osobistego albo zawodowego i uczestnicząc we własnym głębokim procesie. 🍀 🍀
Narzędzia wykorzystane podczas szkolenia : Punctum, The Coaching Game

INFORMACJE ORGANIZACYJNE :

GDZIE? Warszawa, dokładne miejsce podamy na początku września

KIEDY ? : 23.10.2020 ( od godz. : 10.00-17.00 )

Od 9.30 zapraszam na poranną kawę lub herbatę :) Zaczynamy punktualnie o godz. : 10.00

Twoja inwestycja : 1600,00 netto + 23 % VAT = 1968,00 PLN brutto 

UWAGA !!! 

Możliwość zapłaty w ratach :

Cena obejmuje udział w warsztatach, oryginalne narzędzia The Coaching Game i Punctum o wartości 1200 zł, wyjątkowy concept pack i booklet dla uczestnika, serwis kawowy,  lekkie przekąski, ale przede wszystkim dużą dawkę emocji, pozytywnej energii, moc inspiracji i pomysłów !!!


SERDECZNIE ZAPRASZASZAM ❤💕

Dodatkową wartością szkolenia będzie intensywna praca w kameralnej grupie, w atmosferze bliskości, jedności i akceptacji, pod okiem certyfikowanego Experta Points of You®.❤💕

Jeśli masz pytania - skontaktuj się ze mną : Porozmawiajmy o Points Of You® : Tel. : 733 16 16 16 , adres @ : kontakt@fabrykawarsztatow.pl

Zapisy na : https://www.fabrykawarsztatow.pl/nasza-oferta/akad...

Więcej informacji i zapisy :  www.fabrykawarsztatow.pl

                                              DO ZOBACZENIA NA MOIM POKŁADZIE W PODRÓŻY DO ŚWIATA POINTS OF YOU®❤💕

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  BILET DO ŚWIATA POINTS OF YOU
22 Października 2020, 17:00 1 968,00 zł