Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie

Rozwój organizacji MŚP w kierunku turkusowego zarządzania

location icon
WYDZIAŁ GOSPODARCZY MIASTA POZNANIA 28 czerwca 1956 r. nr 406, sala A (parter), Poznań
calendar icon
Od 29 maj 10:00 do 29 maj 15:00

Konferencja organizowana jest przez Akademię Rozwoju Kompetencji i Poznań Biznes Partner i skierowana jest do zarządzających firmami MŚP i ich właścicieli.

Turkusowe organizacje są traktowane jako remedium na cało zło współczesnego świata pracy. Temat staje się nie tylko modny, ale inspiruje wiele osób do myślenia i działania. Na naszej konferencji eksperci i praktycy zarządzania opowiedzą o szansach i zagrożeniach wynikających z wdrażania turkusowych organizacji w polskich realiach, ale także o alternatywie jaką mają dla tak zwanych turkusowych organizacji.

Dla kogo:

Dla właścicieli, prezesów, dyrektorów zarządzających, pracowników działów HR firm MŚP zatrudniających od około 40 - do około 200 pracowników.

Tematyka konferencji:

  • Maciej Sasin - Turkusowe organizacje - spojrzenie przez pryzmat zaangażowania
  • Tomasz Sierszchuła - Turkusowe organizacje: zderzenie z polską kulturą pracy
  • Aleksandra Pszczoła - jeśli nie turkus to co? doświadczenia praktyka.
  • Tomasz Sierszchuła - Wróg jest w nas samych - spojrzenie właściciela w lustro.
  • Maciej Sasin - Od czego zacząć transformację firmy?
  • Panel dyskusyjny z udziałem w/w ekspertów: Szanse i zagrożenia związane z rozwojem organizacji

Termin: 29 maja 2019 r., godz. 11.00 - 15.00 (rejestracja od 10.00)

Miejsce: ul. 28 czerwca 1956 r. nr 406, sala A (parter)

Prowadzący:

Tomasz Sierszchuła. Specjalizuje się w przeprowadzaniu zmian w organizacjach pracując jako interim manager. Ma na swoim końce kilka projektów przeprowadzonych zarówno w firmach produkcyjnych jak i usługowych z różnych branż (reklama, IT, automatyka). Poza tym prowadzi coachingi biznesowe dla właścicieli firm i menadżerów oraz szkolenia zarówno z kompetencji miękkich jak i zarządzania strategicznego, zarządzania operacyjnego a także kompetencji zarządczych.

Maciej Sasin - Pomaga firmom budować zaangażowanie pracowników w cele organizacji. Od 13 lat prowadzi firmę doradczo - szkoleniową Akademia Rozwoju Kompetencji, która w 2017 roku została nagrodzona tytułem Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Przez 6 lat zarządzał działem HR w firmie z branży motoryzacyjnej (dealerzy Audi, Bentley, Porsche, Skoda,VW) , gdzie odpowiadał za rekrutację, coaching, wdrażał i szkolił pracowników z zakresu technik sprzedaży, kompetencji managerskich i osobistych oraz odpowiadał za komunikację wewnętrzną. Autor książek Budowanie zaangażowania pracowników, Efektywny system pracy oraz Skuteczna sprzedaż.

Gość specjalny:

Aleksandra Pszczoła -założycielka i CEO Bee Talents. W branży tech działa od 2010 roku, gdzie przeszła drogę od budowania prostej aplikacji mobilnej, do stworzenia firmy rekrutacyjno-consultingowej. Na co dzień, razem ze swoim zespołem, znajduje najlepsze talenty dla firm z branży IT w Polsce i za granicą, szkoli rekruterów oraz pokazuje swoim klientom jak dbałość o kulturę organizacyjną wspiera realizację ich celów biznesowych. Prelegentka na wydarzeniach takich jak m.in.: Kongres Profesjonalistów HR, Warszawskie Dni Rekrutacji czy HR Camp, a także autorka artykułów poświęconych rekrutacji i employer brandingowi. "Szef HR" w roku 2014. Wielka fanka szkoły Sheryl Sandberg i Patty McCord.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  ZAPROSZENIE
już niedostępne -