Kup voucher na warsztaty malarstwa na wodzie EBRU!

location icon
Przestrzeń Wieloplastyczna Kłopotowskiego 38/6, Warszawa
calendar icon
Od 2 gru 21:00 do 29 kwi 21:00
ticket icon
Od 200,00 zł

Zrób prezent bliskiej osobie i kup jej voucher na wyjątkowe warsztaty!

Potrzebujesz chwili relaksu i oderwania od codzienności? Interesują Cię niekonwencjonalne techniki plastyczne? Chcesz poznać orientalną kulturę od mało znanej strony? A może chcesz po prostu spróbować czegoś nowego?
Sztuka ebru czyli malarstwo na wodzie to niesamowite doświadczenie zarówno dla artystów jak i dla osób zupełnie niezwiązanych z twórczością plastyczną czy sztuką. Intryguje osoby w każdym wieku, zarówno dzieci jak i dorosłych.
Ebru pochodzi z Turcji z XIII w. i jest nadal tam uprawiane w niemalże niezmienionej formie. Wszystkie materiały użyte w tej technice są naturalne i własnoręcznie przygotowywane. Proces malowania polega na strząsaniu farb na taflę wody, gdzie tworzą fantazyjne wzory. Oprócz tego tradycyjnie maluje się wzory kwiatowe. Na koniec obraz przenoszony jest na papier lub materiał.
Ten opis Cię zaciekawił, ale boisz się, że nie podołasz bo nie masz talentu plastycznego? Ebru to bardzo demokratyczna technika, dająca szansę również tym, którzy "nigdy nie potrafili rysować". Przyjdź i zobacz, a sam/a się zaskoczysz efektem jaki osiągniesz, przy okazji zapomnisz na chwilę o codzienności i odpoczniesz.

Podczas warsztatów każdy uczestnik wykonuje od kilku do kilkunastu prac na papierze, które zabiera ze sobą.Warsztaty odpowiednie są zarówno dla dzieci jak i dorosłych. PROSZĘ O PRZYGOTOWANIE ODPOWIEDNIEGO STROJU - na warsztatach można się pobrudzić. Warsztaty prowadzone są w grupach max. 6 osób.

Po zakupie voucher wysyłany jest na adres email. Zapis na konkretny dzień wyłącznie mailowo. Ważność voucheru wynosi 6 miesięcy od daty zakupu. 

MIEJSCE: Przestrzeń Wieloplastyczna ul. Kłopotowskiego 38/6

KONTAKT: 692-513-176

warsztatyebru@gmail.com


Istnieje możliwość zorganizowania indywidualnego terminu dla grup.
Warsztaty prowadzi Marta Puchłowska

http://martapuchlowska.com/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Każde wejście na warsztaty może być wykorzystane przez inną osobę. Można wykorzystywać kilka wejść na raz, Ważność biletu wynosi 6 miesięcy od daty zakupu. 9 wejść na warsztaty grupowe + 1 gratis

Każde wejście na warsztaty może być wykorzystane przez inną osobę. Można wykorzystywać kilka wejść na raz, Ważność biletu wynosi 6 miesięcy od daty zakupu.

Wyprzedane 765,00 zł Wyprzedane
Warsztaty trwają 90 minut, prace tworzone są na formacie B3 (35/50cm). Ważność voucheru wynosi 6 miesięcy od daty zakupu. Po dokonaniu zakupu voucher wysyłany jest na adres email. Voucher na warsztaty indywidualne 90min

Warsztaty trwają 90 minut, prace tworzone są na formacie B3 (35/50cm). Ważność voucheru wynosi 6 miesięcy od daty zakupu. Po dokonaniu zakupu voucher wysyłany jest na adres email.

Wyprzedane 200,00 zł Wyprzedane
Warsztaty trwają dwie godziny. Prace tworzone są na formacie B3 (35/50 cm). Ważność voucheru wynosi 6 miesiecy od daty zakupu. Po dokonaniu zakupu voucher wysyłany jest na adres email. Voucher na warsztaty indywidualne 2h

Warsztaty trwają dwie godziny. Prace tworzone są na formacie B3 (35/50 cm). Ważność voucheru wynosi 6 miesiecy od daty zakupu. Po dokonaniu zakupu voucher wysyłany jest na adres email.

Wyprzedane 250,00 zł Wyprzedane
Warsztaty trwają 90 minut. Prace tworzone są na formacie A4. Ważność voucheru wynosi 6 miesiecy od daty zakupu. Po dokonaniu zakupu voucher wysyłany jest na adres email. Voucher na warsztaty dla dwóch osób 90 minut

Warsztaty trwają 90 minut. Prace tworzone są na formacie A4. Ważność voucheru wynosi 6 miesiecy od daty zakupu. Po dokonaniu zakupu voucher wysyłany jest na adres email.

Wyprzedane 250,00 zł Wyprzedane