Fundraisier NGO - Toruń

location icon
Szczegóły wkrótce Toruń
calendar icon
Od 23 kwi 10:00 do 23 kwi 14:30
ticket icon
Od 95,00 zł

Przygotowaliśmy jednodniowy program szkoleniowy skierowany do osób zaczynających drogę w świecie pozyskiwania funduszy. W trakcie szkolenia nauczymy Cię jak pozyskiwać fundusze od firm i darczyńców indywidualnych oraz jak zbudować strategię dla Twojej organizacji. Dodatkowo zyskasz narzędzia do pracy z darczyńcami i wolontariuszami.


Organizatorem szkolenia jest Polski Fundusz FundraisingowyProgram szkolenia: Fundraiser NGO

1. Fundraising - czym to się je?

2. Podstawowe mechanizmy psychologiczne

3. Organizacja pracy fundraisera

4. Ambitne cele - realne rozwiązania

5. Mikro-strategia fundraisingowa

6. "Skrzynka z narzędziami"

7. Carpe diem! - Zasada każdego dnia


Szkolenia odbywają się w formie warsztatów przy maksymalnym nacisku na praktyczny aspekt zajęć. Już w trakcie szkolenia Ty i Twoja ekipa zbieracie środki na rzecz swojej organizacji!


Zakres zajęć dostosowujemy do potrzeb uczestników. Od pierwszej godziny pracujemy na rzecz Twojej organizacji. Prowadzimy zajęcia grupowe oraz konsultacje indywidualne.


Polski Fundusz Fundraisingowy jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.04/00177/2021


Szkolenie poprowadzi: Krzysztof Duda


Krzysztof Duda - od 10 lat aktywnie działa w organizacjach pozarządowych gdzie zdobywał doświadczenie w zarządzaniu zespołem, koordynacji projektów oraz pozyskiwaniu funduszy na działalność bieżącą i projektową. Obecnie jako trener i prezes Polskiego Funduszu Fundraisingowego wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem małe i średnie organizacje pozarządowe. Krzysztof wychodzi poza standardowe ramy szkoleniowe i skupia swoją uwagę na elementach praktycznych pozwalających od pierwszej chwili pozyskiwać pieniądze dla Twojej organizacji. Prywatnie pasjonat wschodnich sztuk walki i trener karate tradycyjnego.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Uczestnik szkolenia
już niedostępne 95,00 zł -