Trening Aromatouch - szkolenie z certyfikatem Gdańsk

location icon
Akademia Świadomego Człowieka Gdańsk
calendar icon
Od 5 gru 11:00 do 5 gru 17:00

Zapraszam na pierwsze szkolenie Aromatouch prowadzone przez jedyną w Polsce nstruktorkę tej metody.

Na szkoleniu dowiesz się:

Czym jest zabieg Aromatouch

Jak i kiedy można go stosować

Jak prawidłowego go wykonać

Poznasz podstawy teoretyczne i technikę wykonania

Technika AromaTouch to wyjątkowa metoda aplikacji olejków eterycznych opracowana przez dr Davida Hilla. Technika ta jest aplikacją olejków eterycznych, która łączy specjalny sposób aplikacji z ośmioma najpotężniejszymi olejkami i mieszankami doTERRA.

Technika AromaTouch została zaprojektowana, aby promować homeostazę i relaksację, zmniejszyć stres i wspomóc ogólne samopoczucie.
mozna ją wykonywać zarówno w domu jak i w gabinecie terapeutycznym.

Ruszyły zapisy na pierwsze szkolenie Aromatouch prowadzone przez polską instruktorkę, według ustandaryzowane przez dr. Hilla metody, zaktualizowanej w ostatnim roku. Mamy bardzo kameralną grupę na to szkolenie, więc jeśli chcesz skorzystać, zapisz się już dziś.

Każdy olejek eteryczny w technice AromaTouch został wybrany ze względu na jego indywidualne właściwości aromatyczne i ich silne właściwości aromatyczne po połączeniu.

Technika AromaTouch wykorzystuje specyficzne wytyczne i instrukcje dotyczące zarówno dawkowania, jak i stosowania, które czynią go bezpiecznym i skutecznym sposobem uzyskania pełnych korzyści z olejków eterycznych. Technika AromaTouch jest delikatna i może być dostosowana do skóry młodej lub wrażliwej, aby każdy mógł odnieść korzyści bez obawy o przeciążenie ciała.

Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia, zestaw olejków klasy terapeutycznej oraz materiały szkoleniowe.

Na szkolenie trzeba wziąć własny ręcznik lub chustę, najlepiej również mieć rozpinaną bluzę lub koszulę.

Faktury za szkolenie można pobrać w chwili zakupu biletu poprzez serwis biletowy. Bilety będą dostępne tylko do 20 listopada w związku z koniecznością zamówienia zestawów do pracy.

Cena szkolenia: 675 zł
W cenie szkolenia:
Zestaw olejków czystej klasy terapeutycznej Aromatouch
Materiały szkoleniowe
Certyfikat ukończenia szkolenia

Szkolenie poprowadzi Eliza Nowosielska, jedyna w Polsce instruktorka Aromatouch, mająca uprawnienia do szkolenia innych w tej metodzie.

Po szkoleniu otrzymasz certyfikat ukończenia Trening aromatouch wydany przez doTerra Europe

Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają:

Zestaw olejków klasy terapeutycznej do wykonania zabiegu Aromatouch

Materiały szkoleniowe

Możliwość uczestniczenia w szkoleniach przypominających

Dostęp do zamkniętej grupy na fb dla osób posiadających już certyfikat

Jeśli chcesz otrzymać fakturę, pobierz ją w chwili zakupu biletu

WAŻNA INFORMACJA ODNOŚNIE BILETÓW

W systemie evenea bilet można zarezerwować na kilka dni i opłacić później. Pamiętajcie, że data płatności nie może być późniejsza niż data dostępności biletów. W momencie, kiedy kończy się sprzedaż biletów, dla wszystkich osób, które wpłaciły zamawiane są zestawy szkoleniowe i jeśli ktoś zarezerwował bilet a zapłaci później, będzie musiał wziąć udział w kolejnym szkoleniu, bo nie ma możliwości "domówić" zestawów później.

ZWROTY

Obowiązuje zasada koncertu rockowego: jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w szkoleniu- odsprzedaj swój bilet. Na każde ze szkoleń jest sporo chętnych, zwłaszcza w ostatnich dniach przed szkoleniem, kiedy nie ma możliwości zakupienia biletu przez system.

ZMIANA TERMINU SZKOLENIA

Jeśli kupiłaś bilet na szkolenie a nie możesz wziąć udziału akurat w danym terminie, możesz zmienić termin szkolenia najpóźniej 10 dni przed jego rozpoczęciem (szkolenie rozpoczyna się np. 22 września, to możesz to zgłosić do godziny 24.00 11 września. Zostaną zaproponowane inne daty, na które jeszcze są miejsca. Po tym terminie zmiana daty i miejsca szkolenia nie jest możliwa.

Przed szkoleniem otrzymasz również maila z informacjami organizacyjnymi, sprawdzaj folder Powiadomienia w poczcie.

Dołącz do wydarzenia na facebooku, aby być na bieżąco ze szczegółami wydarzenia.

Do zobaczenia na szkoleniu!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na szkolenie Aromatouch
już niedostępne 675,00 zł -