Zarządzanie

Warsztat "Efektywność biznesowa szkoleń - jak to osiągnąć?" - Model SEB©

location icon
Spencer Bistro & Bar ul. Sokolska 2 (V piętro w budynku Filharmonii Śląskiej), Katowice
calendar icon
Od 20 lut 9:15 do 20 lut 16:30

- Niższe koszty Certyfikacji na Audytora Efektywności Szkoleń (Audytor TDI)

Certyfikat Audytora TDI uprawnia do realizacji działań na terenie własnej organizacji lub odpłatnego świadczenia usług na rzecz innych organizacji w zakresie Diagnozy Efektywności Procesów Rozwojowych. Audytor TDI dysponuje narzędziami diagnostycznymi bazującymi na metodologii badawczej Benchmarków TDI (Ogólnopolskie badanie Benchmarków Efektywności Polityki Szkoleniowej w polskich organizacjach, w którym od 2012 roku wzięło udział kilkaset firm). Proces certyfikacji opiera się na 3 dniach warsztatowych zakończonych egzaminem, z których pierwszym jest warsztat Efektywności Biznesowej Szkoleń - Model SEB. Certyfikacji dokonuje Stowarzyszenie PSTD.

- Konieczny, aby zdobyć licencję w Inkubatorze Trenerów Standardu HRD BP

Zdobycie licencji Trenera Standardu HRD BP daje uprawnienia do wykorzystywania wybranych narzędzi z Modelu SEB/SEA oraz możliwość uzyskiwania zleceń od firm korzystających z dofinansowania z funduszu HRD Invest, zobowiązanych do zatrudniania Trenerów HRD BP. Licencjonowany Trener HRD BP jest objęty pakietem Personal Branding.

- Niższe koszty Certyfikacji na Konsultanta SEB

Certyfikat Konsultanta SEB uprawnia do działań na terenie własnej organizacji lub odpłatnego świadczenia usług na rzecz innych organizacji w zakresie Projektowania Systemów Rozwojowych Efektywnych Biznesowo, na bazie Metodologii SEB/SEA, z możliwością korzystania z wszystkich jej narzędzi a także doświadczeń 10 lat wdrożeń w Polsce.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Dziękujemy za zainteresowanie warsztatem, do zobaczenia na spotkaniu, Zespół PSTD. Rejestracja płatna

Dziękujemy za zainteresowanie warsztatem, do zobaczenia na spotkaniu, Zespół PSTD.

dostępnych: 16

już niedostępne 40,00 zł -