Gry psychologiczne w życiu i pracy - warsztat online (edycja 4)

location icon
online
calendar icon
Od 23 lut 17:00 do 23 lut 20:30Gry psychologiczne - temat budzący zainteresowanie niezależnie od płci, statusu społecznego, miejsca zamieszkania, branży, wielkości firmy, czy innych uwarunkowań.

Znany i praktykowany przez wszystkich w pracy i życiu prywatnym. Śmiało można stwierdzić, iż każdy z nas gra.

Zwykle mamy swoje ulubione gry. Zastanawiałaś/łeś się kiedyś jaka jest Twoja?

Eric Berne - twórca Analizy Transakcyjnej opisał i nazwał cały ich repertuar, a wśród nich, m.in. - Moje lepsze? Umęczona? Tak, ale… - czy brzmi Ci to znajomo?

Kiedy słyszysz, bądź sam wygłaszasz podobne opinie - wszyscy pracownicy są leniwi… lub wszyscy szefowie mają nierealistyczne oczekiwania rzucasz tzw. przynęty - zaproszenie, swoiste preludium to tego, co będzie potem. Czasami wielka i głośna batalia na "prawie argumenty" lub "moja racja jest lepsza", innym razem cicha wojna podjazdowa i stare historie.

Koniec końców zostajemy z poczuciem porażki i niesmakiem, często rozczarowaniem innymi lub sobą. I znowu pojawia się w głowie pytanie: "dlaczego…?"

  • "Nikomu nie można w dzisiejszych czasach ufać…",
  • "Tylko na tyle Cię stać…"
  • "Jakbym rozmawiał z Twoją matką…"

Jesteśmy Praktykami Analizy Transakcyjnej, którzy na co dzień wspierają ludzi w różnych rolach zawodowych, pomagając, m.in. zrozumieć specyfikę gier.

Jeśli chcesz przyjrzeć się zagadnieniom związanym z grami i konstruktywnymi strategiami radzenia sobie z nimi, zapraszamy Cię na nasz warsztat.


Program:

1. Gry psychologiczne - nasza codzienność.

2. Dlaczego wchodzimy w gry? Czego potrzebujemy, aby nie powtarzać scenariuszy?

3. Z jakiego powodu gramy i w jakie gry gramy? Przykłady popularnych gier w życiu prywatnym i zawodowym

4. Konsekwencje gier.

5. Przykłady radzenia sobie z grami.


Jeśli chcesz przyjrzeć się tym zagadnieniom i lepiej sobie z nimi radzić, zapraszamy Cię na warsztaty...

Elżbieta Stelmach

Trener biznesu z ponad 20 - letnim doświadczeniem, Praktyk Analizy Transakcyjnej, certyfikowany Trener I Partner FRIS®, doradca zawodowy, coach kryzysowy, Trener i facylitator Super Skills, Konsultant FACET5.

Współpracuje z uczelniami wyższymi jako wykładowca na studiach podyplomowych: ALK, WSB, US.

Właściciel Centrum Szkoleniowo-Rozwojowego Sapientia, które prowadzi od 1996r.

Pracuje też jako mentor, coach, trener w firmach biznesowych (m.in. IT, usługowych, produkcyjnych, handlowych, logistycznych) tworząc programy szkoleniowo-rozwojowe, budując strategie rozwoju pracowników i menedżerów, oraz kompetencje społeczne na różnych szczeblach organizacyjnych. Pomaga kształtować wizerunek przedsiębiorcy.

Absolwentka Szkoły Analizy Transakcyjnej w Poznaniu, oraz uczestnik "Education via Autonomy", część II szkoleń zaawansowanych i superwizji z zakresu zastosowania Analizy Transakcyjnej.

Agnieszka Olszewska-Benewiat

Trener i konsultant z wieloletnim doświadczeniem w obszarach handlowych, produkcyjnym i logistycznych (z zapleczem magazynowym). Prowadzi własną działalność w zakresie audytów i wdrożeń systemów zarządzania przedsiębiorstwem; konsultacji, szkoleń i coachingu. Specjalizuje się w pracy z firmami rodzinnymi zarówno w pierwszym, jak i kolejnych pokoleniach właścicielskich.

Audytuje, a następnie opracowuje programy naprawcze lub rozwojowe w oparciu o myślenie systemowe (traktując organizację, jej kulturę, technologię, zasoby ludzkie jako całość) z naciskiem na stosowanie zagadnień z obszaru: zarządzania projektami, metodyki procesowej, zbierania i analizy danych, ciągłego doskonalenia, coachingu (indywidualnego i zespołowego) czy Six Sigma.

Autorka programów szkoleniowych i rozwojowych spełniających wymagania standardów certyfikacji. Ponad 3500 godzin szkoleniowych, ponad 700 dni doradczych w projektach wdrożeniowych, 300 dni audytów zewnętrznych, asyst szkoleniowych oraz 20 pełnych wdrożeń standardów w organizacjach.

Wykształcenie. Pedagog WSH TWP, ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu Collegium Balticum oraz SET, dyplomowany Konsultant Zarządzania oraz Praktyk AT.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  NORMALNY
już niedostępne 149,00 zł -