Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Rozwój osobisty

Gry psychologiczne w życiu i pracy

location icon
szczecin
calendar icon
Od 18 lut 16:00 do 18 lut 16:00

"Nikomu nie można w dzisiejszych czasach ufać…", 

"Tylko na tyle Cię stać…"

"Jakbym rozmawiał z Twoją matką…"


"Szef zawsze znajdzie haka na pracownika…dzisiejsi roszczeniowi pracownicy…"


Być może słyszysz, bądź sam mówisz podobne opinie. Pojawia się przynęta - zaproszenie, swoiste preludium to tego, co będzie potem. Czasami wielka i głośna batalia na "prawie argumenty" lub "moja racja jest lepsza", innym razem cicha wojna pojazdowa i stare historie.


Gry psychologiczne - temat znany, lubiany i praktykowany przez wszystkich. Każdy z nas gra. Mamy swoje ulubione, jaka jest Twoja? Moje lepsze? Umęczona? Tak, ale…
Koniec końców zostajemy z poczuciem porażki i niesmakiem, często rozczarowaniem innymi lub sobą. I znowu pojawia się w głowie pytanie: "dlaczego…?"


Jesteśmy Praktykami Analizy Transakcyjnej, którzy na co dzień wspierają ludzi w różnych rolach w zrozumieniu:
• dlaczego to robimy?
• co nam dają?
• jakie gry i role wybieramy?
• jaki koszt płacimy?
• co możemy robić w zamian?


Jeśli chcesz przyjrzeć się tym zagadnieniom i lepiej sobie z nimi radzić, zapraszamy Cię na warsztaty...

Szczecin, WSB Wojska Polskiego 128, IV piętro, sala 408.
Elżbieta Stelmach

Trener biznesu z ponad 20 - letnim doświadczeniem, certyfikowany Trener I Partner FRIS®, Praktyk Analizy Transakcyjnej, dyplomowany coach i doradca zawodowy, coach kryzysowy, pedagog, socjoterapeuta.

Współpracuje z uczelniami wyższymi jako wykładowca na studiach podyplomowych.

Jest pomysłodawcą kierunku: Coaching i facylitacja w edukacji/ Coaching i facylitacja w biznesie, Akademia Rozwoju Osobistego, Doradztwo Zawodowe i Psychospołeczne, Organizacja i Zarządzanie w Oświacie.

Właściciel Centrum Szkoleniowo-Rozwojowego Sapientia, które prowadzi od 1996r.

Od ponad 20 lat pracuje jako trener, szkoląc, m.in. z zakresu efektywnej komunikacji, negocjacji, autoprezentacji i wystąpień publicznych, budowania i zarządzania zespołem, asertywności, analizy transakcyjnej w biznesie, stresu i wypalenia zawodowego, coachingu, itp. dla różnych grup zawodowych: przedsiębiorców i ich pracowników, urzędników, sędziów, nauczycieli, dyrektorów, uczniów, studentów.

Pracuje też jako konsultant, mentor, coach, trener w firmach biznesowych (m.in. IT, usługowych, produkcyjnych, handlowych) tworząc programy rozwojowe, budując strategie rozwoju pracowników

i menedżerów, oraz kompetencje społeczne na różnych szczeblach organizacyjnych. Pomaga kształtować wizerunek przedsiębiorcy.

Od ponad 10 lat współpracuje z Fundacją Aktywnej Rehabilitacji jako trener, coach, doradca zawodowy pomagając osobom niepełnosprawnym ruchowo w budowaniu poczucia własnej wartości, diagnozując ich predyspozycje zawodowe oraz kształtując ścieżki edukacyjne i zawodowe.

Absolwentka Szkoły Analizy Transakcyjnej w Poznaniu, oraz uczestnik "Education via Autonomy", część II szkoleń zaawansowanych i superwizji z zakresu zastosowania Analizy Transakcyjnej. Ukończyła też Akademię Coachingu Kryzysowego, Studia Podyplomowe "Coaching" na WSB w Poznaniu, "Psychologiczne Doradztwo Zawodowe i Personalne" na UAM, "Psychologię w zarządzaniu" na UAM, "Socjoterapia i profilaktyka uzależnień" na US oraz kilku innych kierunków z obszaru kompetencji miękkich.

W ostatnich latach prowadziła szkolenia, doradztwo i consulting, m.in. dla: PGNiG, Kongsberg, Sąd Apelacyjny, Sąd Okręgowy, Sądy Rejonowe, Urząd Marszałkowski, Urząd Miejski, inProjects, Technopark, Avida, PUM, WSB, UAM, US, PFP, SIG, SARL, PIG, CSP, WORD, OPEN MIND, WFOŚiGW, Auchen, GDDKiA.


Agnieszka Olszewska-Benewiat

Konsultant zarządzania, doradztwo strategiczne, Analiza transakcyjna, coaching, Lean Manufacturing, Six Sigma.

Trener i konsultant z wieloletnim doświadczeniem w obszarach handlowych, produkcyjnym i logistycznych (z zapleczem magazynowym). Od 2014 prowadzi własną działalność w zakresie audytów i wdrożeń systemów zarządzania przedsiębiorstwem; konsultacji, szkoleń i coachingu. Posiada wiedzę merytoryczną w obszarach ISO 9001, 20000, 22000, Tenory of Contraints (Teoria Ograniczeń), Lean Manufacturing (Odchudzone wytwarzanie), KAIZEN (Doskonalenie), specjalizuje się w przygotowywaniu organizacji do wejścia rynkowego (często firmy rodzinne w momencie przełomu rozwojowego), cechuje się podejściem pragmatycznym do realizowanych projektów. 

Audytuje, a następnie opracowuje programy naprawcze lub rozwojowe w oparciu o myślenie systemowe (traktując organizację, jej kulturę, technologię, zasoby ludzkie jako całość) z naciskiem na stosowanie zagadnień z obszaru: zarządzania projektami, metodyki procesowej, zbierania i analizy danych, ciągłego doskonalenia, coachingu (indywidualnego i zespołowego) czy Six Sigma.

Autorka programów szkoleniowych i rozwojowych spełniających wymagania standardów certyfikacji. Ponad 3500 godzin szkoleniowych, ponad 700 dni doradczych w projektach wdrożeniowych, 300 dni audytów zewnętrznych, asyst szkoleniowych oraz 20 pełnych wdrożeń standardów w organizacjach. Pracuje z firmami rodzinnymi (np. Tema, Polbit, Hydro-flex), firmami średniej wielkości (np. Hairstore, Serwach, Global Concepts 2000, Tres, Habia Cable), korporacjami (np. Pracuj.pl, Solid) czy instytucjami (np. ZUS, SEC) w obszarze usprawnień i innowacji.

Wykształcenie. Pedagog WSH TWP, ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu Collegium Balticum oraz SET, dyplomowany Konsultant Zarządzania oraz Praktyk AT. Członek Polskiego Towarzystwa Organizacyjnej Analizy Transakcyjnej i Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej. W kontrakcie certyfikacyjnym w certyfikacji międzynarodowej na Certyfikowanego Analityka Transakcyjnego w specjalizacji organizacyjnej. Praktyk pracy procesowej z organizacją z wykorzystaniem narzędzi Lean oraz Six Sigma.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 149,00 zł -