Komunikacja i wystąpienia publiczne Polityka i Gospodarka

DOBRE RELACJE - warsztat wprowadzający do Porozumienia bez Przemocy

location icon
Pozytywna Rozwojownia Toruń ul. Bydgoska 14, Toruń
calendar icon
Od 8 wrz 18:00 do 8 wrz 20:00

Jeśli nie jesteś do końca zadowolona/-y z ważnych w swoim życiu relacji, czegoś Ci w nich brakuje, pojawiają się nieporozumienia, konflikty i zastanawiasz się, co zrobić, by było lepiej, zapisz się na bezpłatny warsztat wprowadzający do metody "Porozumienie bez Przemocy", dzięki któremu dowiesz się, co jest ważne w budowaniu relacji, jak je wzmacniać i jak się w nich porozumieć, by poczuć się w nich lepiej, a dzięki temu mieć więcej pewności i zadowolenia w życiu.

Ilość miejsc jest ograniczona!

Warsztat ten jest wprowadzeniem do cyklu 5 warsztatów "Dobre Relacje - jak się porozumieć ze sobą i z innymi", dzięki którym popraktykujesz "Porozumienie bez Przemocy" i nauczysz się, jak:

⦁ skutecznie porozumiewać się z bliskimi oraz współpracownikami

⦁ z szacunkiem do siebie i innych wyrażać to, co dla Ciebie ważne oraz aktywnie słuchać, by usłyszeć potrzeby innych

⦁ budować autentyczne relacje, w których potrzeby wszystkich są tak samo ważne

⦁ przyjrzeć się swoim granicom oraz temu, na co masz, a na co nie masz wpływu 

⦁ poznać efektywne narzędzia, dzięki którym lepiej poradzisz sobie z codziennym stresem, pokojowo rozwiążesz konflikty i poszukasz najlepszych rozwiązań.


Prowadząca ALEKSANDRA FRĄCZEK:Jestem trenerką komunikacji, certyfikowaną coach i zwolenniczką życia w zgodzie ze sobą. Pracuję według metody Porozumienie bez Przemocy (Nonviolent Communication) M. Rosenberga oraz Coachingu opartego na potrzebach, które są dla mnie sposobem na życie oraz postrzeganie ludzi i świata. Jestem absolwentką Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na empatii, Studium Umiejętności Osobistych Trenera i Lidera w ujęciu integralnym oraz Business&Life Coaching oparty na empatii. Ukończyłam również WidnoKrąg - Szkołę Ustawień Systemowych i Praktyki Obecności dla Kobiet.Prowadzę Pracownię Komunikacji i Rozwoju "Empath", w ramach której organizuję kolejne edycje warsztatów "Dobre Relacje - jak się porozumieć ze sobą i z innymi", "Empatyczne Spotkania o tym, co ważne" oraz szkolenia z komunikacji dla pracowników instytucji, firm oraz szkół i przedszkoli. Prowadzę też sesje indywidualne oraz grupę wsparcia dla kobiet online "Dbam o siebie nie tylko w kryzysie". Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch chłopców. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Dobre Relacje - warsztat wprowadzający do Porozumienia bez Przemocy
Wyprzedane Brak wolnych miejsc