Co warto robić, mając smartfon, tablet lub komputer

location icon
Dworzec PKP - Sala konferencyjna Wodzisław śl
calendar icon
Od 16 lis 17:30 do 16 lis 19:00

Weź udział w w spotkaniu edukacyjnym "Co warto robić, mając smartfon, tablet lub komputer", które poprowadzą Joanna Bulandra i Stanisław Bulandra. Spotkanie odbędzie się już w wtorek, 16 listopada 2021 roku. Początek o godzinie 17:30.

Spotkanie będzie miało charakter hybrydowy. Co to oznacza? Będzie można w nim uczestniczyć wybierając się na salę konferencyjną dworca Wodzisław Śląski lub za pośrednictwem internetu oglądając wykład na ekranie swojego komputera lub smartfona. W tym drugim przypadku w godzinie rozpoczęcia spotkania trzeba będzie kliknąć link, który zostanie wysłany w dniu spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Aby w nim uczestniczyć wystarczy kliknąć przycisk: ZAPISZ SIĘ i uzupełnić formularz zgłoszeniowy.

O prowadzących spotkanie...
Joanna Bulandra

Łodzianka, która przez Wrocław trafiła do Rybnika. Babcia trójki wnucząt, obecnie na emeryturze. Prowadziła międzypokoleniowy projekt "Bajki słuchajki, czyli technologia łączy pokolenia". Działa w Klubie Ambasadorów "Seniorzy w akcji". Należy do Śląskiego Ruchu Klimatycznego i do Forum Obywateli Rybnika.Jest entuzjastką wykorzystania informatyki w życiu codziennym. Uważa, że człowiek powinien uczyć się przez całe życie.Absolwentka Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej.
Stanisław Bulandra
Elektronik, uczestnik Konkursu Seniorzy w Akcji, działa w ogólnopolskiej grupie współpracujących ze sobą aktywnych seniorów, pomysłodawca portalu https://zpasjami.net dla osób chcących dzielić się swoimi pasjami.

***
Co warto robić, mając smartfon, tablet lub komputer
data:
16 listopada 2021 r. | godz.: 17:30
miejsce: Dworzec Kolejowy Wodzisław Śląski (sala konferencyjn) oraz online

Konsultacje są organizowane przez Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wodzisławiu Śląskim w ramach projektu "E-obywatel. Nowe umiejętności i włączenie cyfrowe osób starszych". Projekt dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego na rzecz Osób Starszych "Aktywni+" na lata 2021-2025 Edycja 2021

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zaproszenie
Wyprzedane Brak wolnych miejsc