Warsztat na linii produkcyjnej w Fabryce Land Rover Jaguar (GB)

location icon
Liverpool
calendar icon
Od 21 kwi 9:00 do 23 kwi 16:00
ticket icon
Od 4 514,10 zł

Skorzystaj ze zdobyczy praktyki zarządzania, czyli legalne i kreatywne czerpanie z doświadczeń największych koncernów. Weź udział w wyjątkowym projekcie, podczas którego spędzisz 2 pełne dni na linii produkcyjnej Land Rover Jaguar, doświadczysz w jaki sposób zespół produkcyjny tej fabryki wykorzystuje "Deep Dive" do doskonalenia systemu Lean i określania strategicznych wyzwań.

To projekt dla menadżerów, którzy chcą poprawić kluczowe wskaźniki wydajności w swoim przedsiębiorstwie. To nie jest factory tour - to 2 pełne dni intensywnego szkolenia w fabryce Jaguar Land Rover, które umożliwiają zdobycie umiejętności i technik Lean Leadership: liderom produkcji, inżynierom i menadżerom, dostawcom branży motoryzacyjnej i innym firmom.

Naucz się zarządzania lean w czasie rzeczywistym od pracowników linii produkcyjnej i menadżerów, razem z nimi rozwiązując bieżące problemy. Naucz się wdrażania w praktyce zasad i norm stanowiących fundament dla lean.

Dzień 1 - 21.04.2020 r.

 • 05.30 wylot z Warszawy
 • 07.35 przylot do Liverpoolu
 • 8:00 śniadanie
 • 9:00-16:00 Real Time Workshop cz. 1

Kurs obejmuje sesje warsztatowe i prezentacje z Jaguar Land Rover Lean Learning Academy na temat zasad Lean Manufacturing, umiejętności przywódczych i technik. Weźmiesz udział w Lean Manufacturing w akcji w zakładzie Jaguara w Halewood.

 • 18:00 kolacja i pub crawl

Dzień 2 - 22.04.2020 r.

 • 06:30- 8.00 śniadanie
 • 9:00-16:00 Real Time Workshop cz. 2

Kontynuacja warsztatów z dnia poprzedniego. Dzień kończy się sesją pytań i odpowiedzi, podczas której managerowie Jaguara mogą pomóc Ci zaprojektować zastosowanie Lean w Twojej firmie.

Dzień 3 - 23.04.2020r.

 • 07:00-07:30 śniadanie
 • 08.30 wylot do Warszawy

*podczas warsztatów uczestnikom towarzyszyć będzie tłumacz

REAL TIME WORKSHOP
Fabryka Land Rovera w Liverpoolu
Produkcję w tej fabryce rozpoczęto już w 1938 roku. W 2008 roku Ford sprzedał markę Land Rover oraz Jaguar indyjskiemu koncernowi TATA Motors. Indyjski potentat zainwestował olbrzymie środki finansowe w technologie produkcji, wykorzystanie filozofii KAIZEN i wykonanie samochodów w fabryce w Liverpolu. Obecnie fabryka zatrudnia ponad 5 000 osób, wytwarzane są tam od ponad 60 lat takie modele marki Land Rover jak: Range Rover, Range Rover Sport, Land Rover Discovery (ponad 1 mln wyprodukowanych modeli) oraz Land Rover Defender. Znajdujący się na terenach zakładowych "Land Rover test track" służy do zbadania i zobrazowania zwiedzającym zdolności i osiągów wytwarzanych w fabryce samochodów.

Metody:

Szkolenie jest skierowane do:

 1. Dyrektorzy zarządzający fabryk, dyrektorzy operacyjni, członkowie zarządu zakładów produkcyjnych i usługowych,
 2. Team leaderzy, szefowie zmiany, szefowie utrzymania ruchu, dyrektor techniczny, dyrektor logistyki
 3. Szefowie działów finansowych, HR oraz inne osoby zainteresowane wdrażaniem procesów optymalizacyjnych i podnoszących jakość

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Warsztat na linii produkcyjnej w Fabryce Land Rover Jaguar (GB)
już niedostępne 4 514,10 zł -