Związek - zostać czy odejść? Warsztat psychologiczny

location icon
WIWAT Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Litewska 10 lok.44, Warszawa
calendar icon
Od 4 kwi 10:00 do 4 kwi 17:00
ticket icon
Od 230,00 zł

Zainteresował Cię tytuł warsztatu, zaczynasz czytać opis, zapewne nieprzypadkowo. Już od dawna nie jest Ci dobrze w Twoim związku, prawda?

Minął już czas zauroczenia i fascynacji, może też minęła namiętność, choć przecież kiedyś wyglądało na to, że ten ogień między Wami nigdy się nie wypali.
A może jest odwrotnie - prawie nie rozmawiacie, nie macie wspólnych spraw, jedynie seks jest cały czas gorący?

Czasem wydaje Ci się, że to już koniec, ale akurat wtedy nadchodzą nagle dobre momenty, chwile dające nadzieję, że to przejściowe trudności, że teraz już będzie lepiej… Bijesz się z myślami - najłatwiej odejść, zrezygnować, a przecież o związek trzeba walczyć, choć sił masz coraz mniej i nadziei…

Bez trudu przypomnisz sobie znajomą parę, która już prawie, prawie wzięła rozwód, ale w końcu przezwyciężyli trudności i teraz są razem. Szczęśliwi.
Ale przypomnisz sobie też znajomą, która od wielu lat tkwi w niezrozumiałym dla Ciebie, nieszczęśliwym, toksycznym związku i wciąż karmi się złudzeniami, że w jakiś cudowny sposób będzie lepiej.

To niezwykle trudna sytuacja, kiedy nie mamy pewności czy to przejściowy kryzys w związku, czy może warto jeszcze podjąć wysiłki by ratować to co Was łączyło?
Czy jest jeszcze co ratować?
Jeśli ratować to jak?

Na warsztacie będziemy pracować nad tym, byś mogła/mógł zbliżyć się do decyzji, która będzie dla Ciebie najlepsza. Choć nikt nie może Ci powiedzieć, co jest dla Ciebie dobre, to możemy wspólnie postarać się dojść tam, gdzie sama/sam będziesz bliżej odpowiedzi na to pytanie.

Czasem trzeba tylko po prostu zastrzyku pozytywnej energii, by mieć odwagę zrealizować to, co już wiesz od dawna, że najlepiej Ci posłuży. Tej energii znajdziesz na warsztacie dużo :)

Ile osób: Grupa będzie liczyła nie więcej niż 10 osób

Czas: 7 lipiec 2018r. od godz. 09:00 do 17:00

Informacje: tel. +48 502 028 100
e-mail: kalina.goc@wiwat.edu.pl

PROWADZĄCA:


             


Kalina K. Goc - psycholog, absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, Specjalista psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji. Uczestniczyła w wielu warsztatach psychoedukacyjnych i rozwojowych, swoją wiedzę stale pogłębia, pracuje pod stałą superwizją.
Prywatnie jest miłośniczką natury, wiele inspiracji i siły czerpie z otaczającej przyrody, obserwacji zwierząt m.in. psów każdej rasy i "nierasy".

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Normalny

dostępnych: 10

4 kwietnia 2020, 17:00 230,00 zł