Wieczór Pogoń Biznes Klub

location icon
Hotel Ibis Styles Jana Pawła II 10, Siedlce
calendar icon
Od 12 mar 19:00 do 12 mar 21:00
ticket icon
Od 50,00 zł

serdecznie zaprasza na Wieczór BiznesowyCelem spotkania jest:

- inspiracja fenomenem rozwoju polskiej sieci sklepów TOPAZ

- integracja środowiska siedleckich przedsiębiorców wspierających sport

- wzajemna pomoc poprzez wzajemne poznanie aktualnych potrzeb biznesowych


Zbigniew Paczóski - właściciel polskiej sieci sklepów TOPAZ. Jest rok 1993. Młody przedsiębiorca z Sokołowa Podlaskiego, otwiera pierwszy sklep spożywczy TOPAZ na ulicy Kolejowej w tym samym mieście, w którym zaopatruje okolicznych mieszkańców w podstawowe artykuły spożywczo-przemysłowe. I tak właśnie powstała Sieć TOPAZ, która przez kolejne 25 lat istnienia wypracowała wysoki standard placówek handlowych i atrakcyjną ofertę. A co za tym idzie - silną pozycję na regionalnym rynku, której nie zaszkodziła nawet ekspansja zagranicznych sieci handlowych.

- Kiedy ten sektor na rynku stawał się coraz bardziej zatłoczony, wydawało mi się, że konkurowanie przedsiębiorstwa z polskim kapitałem z firmą zagraniczną było nierealne. Jednak udało się. Każdy kolejny zbudowany i otwarty polski supermarket TOPAZ jest częścią marki, której sklepy odwiedza 1,5 miliona Klientów. Proponujemy ponad 35 tysięcy najwyższej jakości produktów od około 600 producentów i dostawców z całej Polski. Na uwagę zasługuje również fakt, że w programie lojalnościowym Karta Stałego Klienta w sklepie spożywczym TOPAZ - niezależnie od tego, czy znajduje się w Mińsku Mazowieckim, Siedlcach, czy Sokołowie Podlaskim, korzysta już ponad 350 tysięcy osób, z czego przynajmniej raz w tygodniu używa jej blisko 70% wszystkich posiadaczy - podsumowuje Zbigniew Paczóski, właściciel i twórca sukcesu Sieci Sklepów Topaz.

Każdy ma prawo do 2 wizyt gościnnych.
Dalsze uczestnictwo w Pogoń Biznes Klubie możliwe jest po uzyskaniu statusu Członka Pogoń Biznes Klubu.

POGOŃ BIZNES KLUB

Pogoń Biznes Klub to grupa networkingowa skupiająca przedsiębiorców, menedżerów i właścicieli firm wspierających MKP Pogoń Siedlce. Regularne spotkania pozwalają na zdobywanie kontaktów, wydawanie rekomendacji, szkolenia i promocję firm. Dbamy o zaufanie i dobór Członków Pogoń Biznes Klubu.


Stworzyliśmy regularne spotkania dla przedsiębiorców z Siedlec i okolic, którzy podczas spotkania rozwijają biznes w oparciu o relacje. Specjalnie dla nowych Członków oraz osób zainteresowanych organizujemy spotkania informacyjne, na których Goście mają możliwość poznać działalność Pogoń Biznes Klubu oraz sprawdzić w praktyce, jak wygląda prawdziwy networking.

Jeśli prowadzisz firmę w Siedlcach lub okolicach,
jesteś kibicem MKP Pogoń Siedlce, piłki nożnej i chcesz, aby nasz klub był chlubą regionu i promocją miasta - dołącz do nas!

Jeśli chcesz dołączyć do grupy siedleckich przedsiębiorców lub chcesz dowiedzieć się jaka jest idea i zasady Pogoń Biznes Klubu 
to zapraszamy na jedno z najbliższych spotkań.


Miejsce

Hotel Ibis StylesProgram spotkania

Kolacja Biznesowa

19.00 - Rozmowy kuluarowe
19.15 - Przywitanie Gości i wystąpienie Gościa Specjalnego
19.45 - Kolacja i networking 
20.00 - Autoprezentacje uczestników
20.45 - Rozmowy kuluarowe

Chcemy, aby Twoja firma budowała realną przewagę konkurencyjną we współpracy z przedsiębiorcami, którzy wspierają ten sam klub.

Gwarantujemy inspirujące spotkanie z najlepszymi ekspertami!


Szczegóły Wieczoru Biznesowego:

- Kiedy: 12 marca godz. 19

- Miejsce: Hotel IBIS, ul. Jana Pawła II 10, Siedlce

- Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek


Michał Osiej

Manager Pogoń Biznes Klubu

+48 509 38 48 58

m.osiej@mkppogonsiedlce.pl

Do zobaczenia!

www.MKPPogonSiedlce.pl

Dołącz do wydarzenia

W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.