Rachunkowość i Księgowość Nauka i Edukacja

Certyfikowany Kurs Rachunkowości od podstaw ON-LINE w czasie rzeczywistym

location icon
calendar icon
Od 9 sty 8:30 do 9 sty 8:30
ticket icon
Od 1 179,00 zł

Kurs odbywa się on-line w czasie rzeczywistym za pośrednictwem platformy internetowej. Wymogiem uczestnictwa w Kursie jest połączenie z internetem oraz możliwość korzystania z komputera.

Postaw na sprawdzoną jakość! Weź udział w kursie on - line i zdobądź Certyfikat z kodem zawodu 331301 wg kwalifikacji zawodów i specjalności MPIPS oraz Zaświadczenie MEN.


Poznaj zakres merytoryczny kursu

I Moduł: Podatki w praktyce biznesowej, podatek PIT - 8h z doradcą podatkowym
II Moduł: Podstawy rachunkowości z elementami etyki zawodowej - 8h
III Moduł: Efektywne zarządzanie majątkiem. Środki trwałe - 8h
IV Moduł: Rozrachunki, ewidencja zakupu, sprzedaży i obrotu towarów - 8h
V Moduł: Koszty zatrudnienia, różne możliwości - 8h
VI Moduł: Przychody i koszty, zasady ustalania wyniku finansowego - 8h
VII Moduł: Sprawozdanie finansowe i rozliczenie podatku CIT I VAT - 8h

Szczegółowy zakres merytoryczny kursu znajdziesz na naszej stronie >>sprawdź

Cena: 1179 (VAT zw.)
Wpłać 400 zł zaliczki przy zapisie,resztę spłacaj w trakcie Kursu w RATACH 0%
Skorzystaj z 10% zniżki dla studentów lub 5% zniżki przy zapisie z inną osobą


Z nami w TRZECH KROKACH przygotujesz się do pracy w KSIĘGOWOŚCI!

Po pierwsze - NAUCZYSZ SIĘ ROZLICZENIOWEJ PRAKTYKI!

Celem kursu rachunkowości od podstaw jest przygotowanie Ciebie do zawodu księgowego. Wychodzimy z założenia, że 30% teorii i 70% praktyki daje Ci 100% gwarancji na sukces w rozwoju Twojej kariery zawodowej. Kurs rachunkowości od podstaw ma szeroki zakres tematyczny, dzięki czemu zyskasz praktyczną umiejętność prowadzenia księgowości spółek prawa handlowego. Każdy moduł rozpoczyna się od teoretycznego wprowadzenia. Wyjaśnimy Ci najważniejsze pojęcia i nauczymy posługiwania się terminologią. Wprowadzimy w regulacje, a przy użyciu metody color accounting nauczysz się działania na planie kont. Będziemy wspólnie liczyć zadania, wypełniać autentyczne dokumenty, analizować case studies. Zaksięgujesz (autentyczne!) faktury, wypełnisz dokumenty, stworzysz proste listy płac, naliczysz podatki i stworzysz roczne sprawozdanie finansowe na podstawie ksiąg rachunkowych. Na zajęciach zrobisz więc dokładnie to, co robią na co dzień pracownicy działów księgowych i biur rachunkowych. Tak prowadzone warsztaty w praktyce przygotują Cię do samodzielnej pracy. Co ważne, poza zajęciami księgowymi odbędziesz także 8h zajęć z doradcą podatkowym. 


Po drugie - WYPRACUJEMY Z TOBĄ NAWYKI I ZAPEWNIMY CI WSPARCIE
Przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksowy program kształcenia. Poza spotkaniami on-line w czasie rzeczywistym, otrzymasz od nas dostęp do naszej platformy e-learningu Tax Consilium. Gdzie znajdziesz autorskie materiały szkoleniowe które będą ci potrzebne podczas szkolenia on-line, dodatkowe materiały dydaktyczne wzbogacone wideo, do których będziesz mógł wielokrotnie wracać podczas trwania kursu i odtwarzać dowolną ilość razy oraz ćwiczenia i testy sprawdzające wiedzę a także webinar dot. Sztuczek i trików w MS Excel oraz Excel w księgowości - arkusz do planowania amortyzacji. Przydzielimy Ci również specjalne zniżki i rabaty na udział w kolejnych kursach: otrzymasz 200 zł zniżki na Certyfikowany Kurs Rachunkowości dla średniozaawansowanych (kod zawodu 241103) oraz inne rabaty.


Po trzecie - SKUTECZNIE WDROŻYSZ ZDOBYTĄ WIEDZĘ
Nasz Kurs da Ci realne korzyści, konkretne umiejętności i praktyczne narzędzia. Pokażemy Ci, gdzie w przyszłości szukać rozwiązań, jak unikać błędów i rozwijać swoją karierę w tym obszarze. Dajemy gwarancję, że zajęcia zostaną przeprowadzone merytorycznie, praktycznie i efektywnie. Dodatkowo przez 30 dni po zakończenia Kursu otoczymy Cię e-mailową opieką poszkoleniową. Jeśli będziesz miał pytania lub wątpliwości związane z programem, pomożemy Ci je rozwiązać.


Dlaczego warto nam zaufać?

*Posiadamy znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno - Szkoleniowych (MSUES)
*Nasz System Zarządzania spełnia wymagania normy ISO 29990:2010 dla dostawców usług szkoleniowych potwierdzony certyfikatem ECJIP
*Nasze kursy posiadają Akredytację Kuratorium Oświaty
*Jesteśmy Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego wpisaną do ewidencji prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krakowa EK-05. 4430.13.122.2.2013
*Widniejemy w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych WUP 2.12/00206/2013


ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ
>>TUTAJ

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Certyfikowany Kurs Rachunkowości od podstaw ON-LINE w czasie rzeczywistym
6 Stycznia 2021 1 179,00 zł